فهرست
کنفرانس کامل منصوریان: به فکر جایگزین برای کنعانی هستیم
کنفرانس کامل منصوریان: به فکر جایگزین برای کنعانی هستیم

کنفرانس کامل منصوریان: به فکر جایگزین برای کنعانی هستیم

آی‌اسپورت- علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار فردا تیمش مقابل صنعت نفت آبادان حاضر شد.
 
 
*  باید به بهرام افشار زاده خسته نباشید بگویم، او یکی از باعث و بانی‌های آمدنم به خانه‌ام بود. افشارزاده در نقل و انتقالات بسیار به ما کمک کرد و شجاعانه قدم برداشت. او به نوعی پدر ورزش ما محسوب می‌شوند. همچنین به رضا حسنی‌خوی عزیز خوش‌آمد می‌گویم و امیدوارم قدمش باعث خیر و برکت در استقلال شود.
 
 
*  کسب یک امتیاز از دو بازی برای شما خبرنگاران نگران کننده است، برای من اصلا نگران کننده نیست. تیم‌هایی که فشار بدنسازی زیادی پشت سر بگذارند، دچار چنین مسائلی می‌شوند. از طرفی استقلال به خاطر فینال جام حذفی تمریناتش را دیر آغاز کرد. همچنین 8 بازیکن جدید به تیم اضافه شدند.
 
 
*  یکی از دلایل جذب کنعانی‌زادگان سن کم او بود و این بازیکن می‌تواند آینده استقلال را تضمین کند. او در 22 سالگی در 2 سال اخیر به اردوهای تیم ملی دعوت شده است. 27 سال پیش رضا حسن‌زاده نیز به همین شکل به استقلال آمد و تبدیل به یک ابر دفاع شد. کنعانی‌زادگان را با همین نگاه جذب کردیم و پیش از این که قرارداد ببندد، در تست سلامت پزشکی شرکت کرد.* من در سال ۱۳۷۶ در سفر به عراق با او همسفر بودم و می‌دانم که یک استقلالی است. وجه مشترک او با من این است که با فضای دلالیسم مبارزه می‌کند و من امیدوارم فضایی برای او ایجاد شود که بتواند در این مسیر به ما کمک کند. هر چند به افشارزاده از صمیم قلب خسته نباشید می‌گویم چون کسانی را که در مسیر موفقیت من تأثیرگذار هستند هیچ وقت فراموش نمی‌کنم.*  می‌شد در خط دفاع استقلال نفرات بهتر و مطمئن‌تری جذب کرد مثل پادوانی و اینکه گفته می‌شود کنعانی زادگان از قبل مصدوم بود که منصوریان پاسخ داد: نفراتی که به استقلال آمدند در قد و قواره این تیم بودند. کنعانی زادگان در ۲۳ سالگی خصوصیاتی دارد که رضا حسن‌زاده چند دهه پیش با همین خصوصیات به استقلال آمد و تبدیل به یک ابردفاع شد. ما هم به همین دلیل کنعانی‌ را جذب کردیم ولی شاید یکی از دلایل مصدومیت او تلاش بیش از حد این بازیکن برای نشان دادنش به هواداران بود. قبل از بازی خیلی با او صحبت کردم و به او گفتم فقط به فکر استقلال باش و حتی به فکر تیم ملی بزرگسالان هم نباش. مطمئنا او می‌تواند تبدیل به یک ستاره در فوتبال ایران شود.* ما سعی می‌کنیم با همین نفرات مسیرمان را در دو هفته آینده پیش ببریم و اگر مصدومیت کنعانی‌زادگان طولانی شود که خدای نکرده فصل را از دست بدهد به فکر جذب یک دفاع خواهیم بود.* زمانی در نفت تهران بودم و هر چه اینجا حرف می‌زدم فقط ۲۰ درصد آن چاپ می‌شد. با یک ذوقی به داخل ماشین می‌رفتم که ببینم چقدر از حرف‌‌هایم چاپ شده است ولی فقط ۲ دقیقه از صحبت‌هایم چاپ می‌شد.* مثلا می‌دیدم از دو هزار کلمه ۵۰ کلمه چاپ شده است ولی در استقلال یک تجربه بزرگ به دست آوردم که قبل از بازی با استقلال خوزستان هم این تجربه را به دست آوردم. من تصمیم گرفته‌ام فقط در کنفرانس صحبت می‌کنم و هر صحبتی از من در قالب مصاحبه دیدید، دروغ محض است.* حرف نزده چاپ می‌شود چه برسد به حرف‌هایی که زده می شود. اگر دقت کنید قبل از بازی با استقلال خوزستان به نشست خبری نرفتم چون احساس کردم هواداران آنها ممکن است بی‌ادبی کنند ولی در استقلال کمتر حرف زدن و بیشتر عمل کردن جواب می‌دهد.* جالب است وقتی به کنفرانس‌ها می آیم همه مباحث حاشیه است و هیچکس بحث فنی انجام نمی‌دهد. من به شما احترام می‌گذارم اما اگر قرار است بحث دیگری انجام شود به سایت‌مان احترام بگذارم. اگر قرار باشد جواب خبرگزاری فارس را بدهم یک سایت دیگر ناراحت می‌شود و اگر قرار باشد با یک سایت دیگر مصاحبه کنم ممکن است دوستان دیگر ناراحت شوند. به همین خاطر می‌خواهم که ایده‌ای بدهم که در طول هفته شرایطی فراهم شود که بازیکنان و خودم در قالب کنفرانس مصاحبه کنیم.* روال تمرینی ما بسیار خوب است ولی فکر می‌کنم هنوز ۱۰ درصد به آن شرایط ایده‌آلی که مد نظرم است نرسیده‌ایم. در دو هفته اول لیگ شرایط خیلی سخت است زیرا تیمی که در فینال جام حذفی سال قبل حضور دارد به بازیکنانش فشار زیادی وارد می‌شود. ما هم یکی از این تیم‌ها هستیم. من پای قولی که به هواداران داده‌ام هستم و هم یک فوتبال بسیار خوب و هم نتایج خوبی کسب می‌کنیم.

* بدنسازی که ما داریم یکی از سه بدنساز برتر است که به فوتبال ما آمده است. او بیش از حد غرق در کار است و حتی روز گذشته با او نشستیم و صحبت کردیم که چه اتفاقی افتاده که کنعانی‌زادگان مصدوم شده است. من معتقدم با احتساب جام حذفی بیش از ۴۰ بازی داریم و باید در زمستان خوب آذوقه جمع کنیم که بعدها در تابستان از آن استفاده کنیم. ما شرایط را طوری پیش بردیم که یک مقدار به بچه‌ها سخت گرفتیم و با توجه به تعطیلی لیگ برتر بعد از ۲۸ روز می‌توانیم تیم‌مان را سرحال ببینیم.* سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص انتقاداتی که به حضور مگویان در دفاع چپ مطرح شده است، گفت:‌ احتمال دارد فردا با یک دفاع چپ جدید بازی کنیم. این پیراهن به دست هر شخص دیگری بیفتد دیگر از آن پس نمی‌گیریم. من میلاد ذکی‌پور را در این پست خوب دیدم.

کدخبر:9412
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-04 16:14:27
نظر دهید

۳ نظر
لنگ برگر
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۲۲
طاهری هم پدر فلافل ایران هست:)))
حمیدرضا
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۰
این مصاحبه یعنی من اولی که اومدم جوگیر بودم حرف مفت زیاد زدم شما چرا بی عقلی کردید به وعده های من دل خوش کردید… شاید روزهای بدترازاین هم ببینید
علی پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۴
داره میگه اول خیلی حرف میزدم بهم گفتن دهنمو باید ببندم بیشتر کار کنم. زده بچه مردمو هلاک کرده فوتبالشو نابود کرده بعدم داره از لیست پرتش میکنه بیرون باونوقت میگه طرف بهترین دفاع ایرانه! میلیارد میلیارد پول میدن به بازیکنا بعد میندازنشون بیرون جاش دوباره یه میلیاردی دیگه میگیرن! بیت المال نیست که! بیت الاستقلاله!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر