فهرست
سانتیانا: رئال بدون رونالدو هم پیروز می شود
سانتیانا: رئال بدون رونالدو هم پیروز می شود

سانتیانا: رئال بدون رونالدو هم پیروز می شود

آی اسپورت - سانتیانا از ستارگان سابق تیم رئال مادرید در مصاحبه ای اختصاصی با سایت گل گفته است اعتقاد دارد غیبت کریسیانو رونالدو تاثیری در پیروزی شاگردان کارلو آنچلوتی برابر بارسا در فینال کوپا دل ری نخواهد داشت.

کریستیانو رونالدو حدود 3 هفته پیش از ناحیه ی همسترینگ دچار مصدومیتی سبکی شد و کارلو آنچلوتی دیروز اعلام کرد ستاره ی تیمش به بازی حساس چهارشنبه شب نخواهد رسید.

در حالی که غیبت رونالدو ضربه ی سنگینی بر پیکره ی رئال مادرید وارد می کند، سانتیانا اعتقاد دارد رئال می تواند در بازی امشب پیروز شود چرا که آن ها پیشتر توانسته اند بدون رونالدو پیروز شوند.

«رئال مادرید تا کنون تجربه ی برد بدون رونالدو را داشه است. البته نمی توان انکار کرد که بودن او به تیم چیز اضافه ای می دهد. آن ها کیفیت بالایی دارند و می توانند به تنهایی برنده ی این عنوان شوند و بقیه ی تیم هم این را می داند. یک تیم از 11 بازیکن تشکیل شده است اما حقیقت این است که مسی و رونالدو بهترین فوتبالیست های دنیا هستند.»

سانتیانا اعتقاد داردقدرت تهاجمی رئال در برابر ضعف دفاعی بارسا می تواند در بازی امشب تعیین کننده باشد:«هیچ تیمی مانند رئال نیست. بارسا با مصدومیت های زیادی به این میدان پا می گذارد در حالی که رئال بهترین تیم تهاجمی دنیاست.»

«بردن سه گانه کار دشواری نسبت به گذشته است. اتلتیکو تیم خوبی است ولی بازی کردن در لیگ قهرمانان و لالیگا کار ساده ای نخواهد بود.»

«هیچ تیمی را هم قدرت رئال نمی بینم. بایرن قدرتمند است اما رئال می تواند آن ها را ببرد.»

     
آی اسپورت
2014-04-16 15:28:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر