فهرست
نتایج دست نشان برابر استقلال/ بدون باخت در آزادی
نتایج دست نشان برابر استقلال/ بدون باخت در آزادی

نتایج دست نشان برابر استقلال/ بدون باخت در آزادی

آی اسپورت- نادر دست نشان فردا برای چهارمین بار در لیگ برتر برابر استقلال قرار می گیرد. آمار او در 3 بازی قبلی، یک برد، یک مساوی و یک باخت است. جالب اینکه او در لیگ برتر هرگز به استقلال در آزادی نباخته است و یک برد عجیب و غریب 4 بر یک با پگاه (داماش) و یک تساوی بدون گل با مس دارد.
 
مس
در اولین بازی خانگی مس در تاریخ لیگ برتر برابر استقلال قرار گرفت. دست نشان این بازی را به تیم مرفاوی با نتیجه یک بر صفر باخت. تک گل استقلال را علی انصاریان از روی نقطه پنالتی زد ضمن اینکه مهدی رحمتی موفق شد ضربه پنالتی آدریانو آلوز را مهار کند. دست نشان در بازی برگشت با مس موفق شد استقلال را در آزادی با نتیجه بدون گل متوقف کند.
 
پگاه
در هفته 27 لیگ هفتم برابر استقلال قرار گرفت. دیداری که در ورزشگاه آزادی برگزار شد و نتیجه عجیبی و غریبی در پایانش ثبت شد. تیم دست نشان این بازی را با نتیجه 4 بر یک از استقلال کریمی برد. آرش برهانی تک گل استقلال را زد و گلهای پگاه را محمدرضا مهدوی زد و افشین چاوشی هم هت تریک کرد. منصوریان در این بازی دقیقه 75 جانشین فرهاد مجیدی شد و بعد از حضور او بود که استقلال گل چهارم را خورد.
 
جام حذفی
در فینال سال 1387 با پگاه برابر استقلال قرار گرفت. بازی رفت را در رشت با گل گیلااوری برد ولی در بازی برگشت 3 بر صفر باخت و قهرمانی را از دست داد.
 
     
آی اسپورت
2016-08-04 19:21:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر