فهرست
طرفداران رئال و بارسا : امشب ؛ ایسکو و پدرو باید بازی کنند
طرفداران رئال و بارسا : امشب ؛ ایسکو و پدرو باید بازی کنند

طرفداران رئال و بارسا : امشب ؛ ایسکو و پدرو باید بازی کنند

آی اسپورت - بار دیگر ال کلاسیکو و یک هیجان ناب و خالص فوتبالی دیگر ! امشب دو غول فوتبال اسپانیا بار دیگر و این بار در فینال " کوپا دل ری " به مصاف هم خواهند رفت . از چند روز مانده به این دیدار حساس تنش و حساسیت در فضای رسانه ای فوتبال اسپانیا آغاز شده و امروز به اوج خود رسیده است.


« در یک نظر سنجی اینترنتی که طی آن از هواداران رئال و بارسا خواسته شده بود که 11 بازیکن موردنظر خود برای بازی امشب را معرفی کنند ، نتیجه جالبی بدست آمد. نتیجه این نظر سنجی نشان می دهد که هواداران رئال ، خواهان بازی کردن ایسکو بجای رونالدو در بازی امشب هستند و او را به موراتا ترجیح داده اند. در جبهه دیگر نیز هوادران بارسلونا به بازی کردن پدرو رای داده اند »


« ایسکو در سه بازی اخیر رئال مادرید که رونالدو غایب بوده از ابتدا به میدان رفته و در بازی قبلی در مقابل آلمریا ، یک گل بسیار زیبا نیز به ثمر رسانده بود. پدرو نیز در دوبازی اخیر بارسا مقابل بتیس و گرانادا فیکس بازی کرده بود »


« با این وجود تاتا مارتینو در دو بازی حساس بارسا در مقابل اتلتیکو در لیگ قهرمانان ، تنها 18 دقیقه به پدرو فرصت بازی کردن داد و این نشان می دهد که این مربی آرژانتینی در بازی های حساس ، چندان روی این ستاره جوان اهل جزایر قناری حساب نمی کند »


باید تا امشب صبر کنیم و ببینیم که ایسکو و پدرو مطابق آنچه که دوستداران این دو تیم ابراز علاقه کرده اند ، از ابتدا به میدان خواهند رفت یا خیر ؟ هر چند که شانس فیکس بازی کردن ایسکو بیشتر بنظر می رسد.

     
آی اسپورت
2014-04-16 16:01:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر