فهرست
سوژه روز: روزهای افول یک سردار
سوژه روز: روزهای افول یک سردار

سوژه روز: روزهای افول یک سردار

آی اسپورت – هر کسی که سردار آزمون را در یکی دو سال گذشته دنبال کرده باشد، به خوبی می‌داند که این بازیکن تغییر کرده. چه به لحاظ شخصیتی و چه به لحاظ فنی که البته افت فنی در عمر حرفه‌ای هر بازیکنی به وجود می‌آید. سردار آزمون که زمانی نقش ناجی روستوف را بازی می کرد و  فصل گذشته به بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید در لیگ قهرمانان گل زد حالا پس از 17 هفته هنوز نتوانسته در لیگ روسیه گلزنی کند. اتفاقی که باعث شده  او در تیم ملی هم به روی نیمکت تبعید شود و گویا کی روش به او هشدار داده که نباید انتظار حضور در ترکیب اصلی را داشته باشد. این وسط چیزی که بیشتر به چشم می‌آید، نوع رفتارهای مهاجم جوان و با استعداد تیم ملی است.

سردار آزمون در یک سال گذشته و پس از شهرتی که به یک باره چند برابر شد، حسابی تغییر کرده است. شاید رسیدن به شهرت و پول در چنین سنی برای سردار آزمون زود بوده و او نتوانسته این حجم  از شهرت و پول را هضم کند. او به همه می‌تازد و کسی از تیغ برنده صحبت‌های او بی امان نمی‌ماند. آزمون در صفحه اینستاگرام خود که حالا دنبال کننده میلیونی دارد، یک روز خبرنگاران را شماتت می‌کند، روز دیگر سراغ منتقدانش می رود،  یک روز به خواننده‌ای زیرزمینی گیر می دهد و حتی جامعه پزشکی هم هدف انتقادهای او قرار گرفته اند.

سردار آزمون از نظر رفتاری رو به افول رفته و در یک سال گذشته به شدت تغییر کرده است. شاید همین این تغییر باعث شده آزمون به لحاظ فنی هم افت کند و خداحافظی او با گلزنی در عرصه باشگاهی به عدم تمرکزش باز می‌گردد. سردار اوایل این فصل، خود را درگیر موضوع دوپینگ اسبش کرد و بیش از یک ماه با مسئولان فدراسیون سوارکاری سر جنگ داشت. همه منتظر هستند سردار دوباره بدرخشد. حتی کارلوس کی‌روش روی او برای جام جهانی حساب باز کرده و شاید بهتر است سردار تا آغاز جام جهانی، تجدید نظری در نوع رفتار خود داشته باشد. رو به افول بودن او موضوعی است که نه تنها به خودش، بلکه به فوتبال ملی ضربه می‌زند و بازیکنی که تا فصل قبل صحبت از حضورش در لیورپول، بارسلونا، آرسنال، یوونتوس و دیگر تیم‌های بزرگ اروپایی بود، حالا به بازیکنی تبدیل شده که خبرنگاران روسی هر هفته بیشتر از قبل بابت گل نزنی های او مطلب می نویسند و از مدیران باشگاه روبین کازان بابت جذب او انتقاد می کنند. آسیب شهرت و پول به سردار آزمون، این بازیکن را حالا به شرایط نامناسبی کشیده و سردار باید به دنبال  راهی باشد که دوباره به روزهای خوبش برگردد.

 

روزنامه هفت صبح

۳    
آی اسپورت
2017-11-22 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر