فهرست
ادعای جالب علی دایی: هیچ کس با داد و فریاد به نتیجه نمی‌رسد!
ادعای جالب علی دایی: هیچ کس با داد و فریاد به نتیجه نمی‌رسد!

ادعای جالب علی دایی: هیچ کس با داد و فریاد به نتیجه نمی‌رسد!

آی اسپورت- صحبت های علی دایی را پیش از دیدار با پدیده می‌خوانید. 


* ما با توجه به شکستی که در بازی قبل خوردیم همه توانمان را می‌گذاریم که پدیده را ببریم. ما فقط برای برد به زمین می‌رویم و باخت هفته قبل شرایط ما را سخت کرده است و باید روز به روز بهتر شویم.


* ما در این مدت اخیر تمرینات خوبی را دنبال نکردیم و فشار تمرینات باعث شد تا یکی دو بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشته باشیم. اما سایر بازیکنان خیلی زیاد تلاش می‌کنند و امیدوارم مزد زحمت‌مان را فردا با گرفتن سه امتیاز بگیریم. البته باید بگویم که پدیده هم تیم خوبی است که مربی با دانشی دارد و در دو هفته اول یک برد و یک مساوی به دست آورده اما ما می‌خواهیم در خانه خودمان دست پر باشیم چراکه هفته بعد بازی سختی در اهواز داریم.

* هفته قبل هم در این باره گفتم که ما زمان اندکی نسبت به سایر تیم‌ها داشتیم و یک ماه و نیم از سایر تیم‌ها عقب هستیم و باید با تمرینات بیشتر این کار را انجام دهیم. البته بعد ازبازی با استقلال خوزستان تعطیلات لیگ می‌تواند به ما کمک کند. از طرفی هم جای خالی داریم و می‌توانیم بازیکن جذب کنیم هرچند که فعلا با همین داشته‌هایمان کار را پیش می‌بریم اما ما در بازی‌هایمان خیلی خوب حریفانمان را تحت فشار قرار می‌دهیم و حتی در بازی‌ قبل ۱۰ کرنل و ضربه ایستگاهی گرفتیم که باید از این موقعیت‌ها استفاده کنیم.


* شما خبرنگاران باید این مسئله را انعکاس دهید چراکه ما مربیان اگر حرفی بزنیم خیلی زود علیه ما جبهه می‌گیرند. شما بازی اول ما را کار نداشته باشید اما دقیقه ۴۰ بازی با سپاهان اگر برای ما پنالتی می‌گرفتند و به گل می‌رسیدیم شرایط بازی فرق می‌کرد حتی دقیقه ۸۰ هم یک پنالتی برای ما گرفته نشد شاید ما اگر دقیقه ۴۰ گل می‌زدیم سیستم‌مان را عوض می‌کردیم و برنده می‌شدیم. نفت از داوری ضرر دیده و نباید کاری کنیم که حالا که بخش خصوصی به فوتبال ما آمده آنها فراری شوند. فوتبال ما بدهی زیادی دارد و اگر بخش خصوصی هم برود دیگر چیزی نخواهد داشت. قضاوت‌ها باید عادلانه باشد. البته اعتقاد من این نیست که به نفع ما گرفته شود بلکه ما می‌خواهیم حق‌مان را بدهند اما متاسفانه برخی سوت‌ها به ضرر ما بوده است.


*به نظرم باید با مالکان جدید همکاری شود تا مشکلات حل شود. هیچ کجا هیچ کس با داد و فریاد به نتیجه نمی‌رسد و باید همه دست به دست هم دهیم تا روند خوبی طی شود.


* من در حدی نیستم که در این باره نظر بدهم. این را باید از کسانی که این سرپرستان را انتخاب می‌کنند بپرسید. برخی می‌گویند سرپرست برای یک مدت کوتاه است اما می‌بینیم که برخی از سرپرست‌ها تا دوسال هم در کارشان باقی می‌مانند. برای خود من هم جالب است که فرق مدیرعامل با سرپرست را بدانم و کسانی که این عزل و نصب‌ها را انجام می‌دهند باید در این باره پاسخ دهند تا ما هم فرق آن را بدانیم.
کدخبر: 9407
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-05 14:38:35
نظر دهید

۱ نظر
برزو
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۳
خوبه خودش چند ساله با داد و فریاد کنار خط داره نتیجه میگیره! تیمای علی دایی همش به زور تساوی امتیاز جمع میکنند و از همون دقیقه ی یک واسه تساوی بازی میکنند. کلا دایی به درد تیمی میخوره که نخواد سقوط کنه البته با بازیکن های میلیاردی و قرارداد 2.5 میلیاردی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر