فهرست
گل محمدی: این شایعه‌های کثیف برایم سوال برانگیز است
گل محمدی: این شایعه‌های کثیف برایم سوال برانگیز است

گل محمدی: این شایعه‌های کثیف برایم سوال برانگیز است

آی‌اسپورت- یحیی گل محمدی پس از اتفاقاتی که در چند روز گذشته رخ داد و همچنین یکسری شایعات به فارس گفت: بسیار متاسف هستم که درفوتبال ما برای تخریب افراد به راحتی شایعه سازی می‌شود و با آبروی افراد بازی می‌کنند. از طرح چنین شایعه‌های کثیفی که به طور مستقیم و غیر مستقیم ساخته می‌شود بسیار متاسفم هستم. اما کوتاه نمی‌آیم و این مسئله را تا آخر پیگیری خواهم کرد.

از حراست وزارت ورزش، کمیته اخلاق، حراست فدراسیون فوتبال و همچنین حجت اسلام علیپور ، رئیس کمیته صیانت از لیگ می‌خواهم که به این مسئله و به این شایعه سازی‌ها ورود کنند. امروز با آبروی من بازی شد و این مسئله ممکن است برای دیگران  در آینده هم رخ بدهد. همان طور که در گذشته برای برخی چنین اتفاقاتی رقم خورد.

سرمربی تیم قهرمان فصل گذشته جام حذفی با اشاره به موفقیت‌هایش عنوان کرد: در مدت کوتاهی که از حضورم در عرصه مربیگری می‌گذرد با کمک بازیکنانم و همچنین همکارانم توانسته‌ایم موفقیت‌های زیادی را رقم بزنیم این موفقیت‌ها شاید باعث ناراحتی برخی شده است و قصد تخریبم را دارند که چنین شایعه‌های کثیفی ساخته و پرداخته می‌شود. طرح چنین شایعه‌های کثیفی در این مقطع زمانی برایم سوال برانگیز است. خیلی از حقایق را متوجه شده‌ام. شایعه سازان را به خدا واگذار می‌کنم اما به این اکتفا نخواهم کرد و این مسئله را قاطعانه تا آخر پیگیری خواهم کرد و در این مسئله سکوت نمی‌کنم.


کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-05 15:39:35
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۴۷
حالا شما با چه رویی این خبر چاپ کردین چون خودتون یکی از عاملان این شایعه پراکنی علیه با اخلاقترین مربی ایران هستین
-
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۱
خوشم میاد فهمیدی جریان چیه کامنت منو چاپ نکردی
لطفا اینم چاپ نکن یکم انسانیت داشته باشین شایعه درست نکنین اورین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر