فهرست
ادامه ایده‌های عجیب برانکو: ماهینی دفاع وسط یا گوش چپ؟
ادامه ایده‌های عجیب برانکو: ماهینی دفاع وسط یا گوش چپ؟

ادامه ایده‌های عجیب برانکو: ماهینی دفاع وسط یا گوش چپ؟

آی اسپورت - فسخ قرارداد رضاییان با ریزه اسپور و بازگشت او به پرسپولیس، دوباره برنامه‌های برانکو در خط دفاع را تغییر داده است. برانکو این فصل به جای خرید یک مدافع میانی جدید در کنار سیدجلال، محمد انصاری را به این پست منتقل کرد و با آرام طبع و ربیع‌خواه در پست دفاع چپ قرارداد بست. وحید امیری، هافبک چپ نفت و تیم ملی خریداری شد تا در خط حمله برای سرخپوشان به میدان برود. فعلا هر دو تغییر پست برانکو، ناموفق بوده‌اند و نه انصاری و نه امیری، در پست جدید نتوانسته‌اند انتظارات را برآورده کنند.

موج تغییر پست بازیکنان پرسپولیس، احتمالا به ماهینی هم می‌رسد. با بازگشت رضاییان، ماهینی جایی در سمت راست دفاع نخواهد داشت و بر اساس ایده‌های جدید برانکو باید در پست مدافع میانی یا چپ بازی کند. در صورتی که ماهینی به پست مدافع میانی برود، انصاری به سمت چپ برمی‌گردد و در صورتی که انصاری مدافع میانی باشد، ماهینی جای او را در سمت چپ دفاع می‌گیرد.

ماهینی در بازی‌های پیش فصل پرسپولیس، بازی در پست مدافع میانی را تجربه کرد و قبلا در ذوب آهن، مقطعی مدافع چپ بوده است. دو پستی که به هیچکدام علاقه چندانی ندارد اما احتمالا باید خودش را برای بازی در آن‌ها آماده کند.کد خبر: 9406
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-05 16:56:26
نظر دهید

۵ نظر
-
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۵
انصاری تو دفاع وسط عالی بوده
-
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۴
ماهینی دفاع وسط خیلی بهتر بازی می کنه
-
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۲
ماهینی در پست دفاع چپ بهتر بازی می کنه
سرکیسه
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۴۶
دوبازی یک گل آمار نا امید کننده ای نیست با وجود تغییر پست روز بروز بهتر خواهد شد
علی
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
چرا چرت و پرت میگی؟انصاری که جزء بهترین های پرسپولیس بوده تو دو بازی اول.وحید امیری هم رو هر دو تا گل پرسپولیس تا الان نقش داشته که خودش هم یه گل زده.
یه خورده فکر هم بد نیس...:|
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر