فهرست
تیزرهای تبلیغاتی علی دایی از امروز در تلویزیون
تیزرهای تبلیغاتی علی دایی از امروز در تلویزیون

تیزرهای تبلیغاتی علی دایی از امروز در تلویزیون

آی اسپورت- به گفته علیرضا بابایی مدیر عامل گروه تبلیغاتی ایده ایستا و مشاور تبلیغات علی دایی از امروز قرار است تیزر علی دایی که قبلا بیلبوردهای آن در سطح شهر با طراحی جالبی به معرفی مجتمع اداری الماس کریمخان پرداخته است برای اولین بار از شبکه سه سیما پخش شود.
دور اول پخش تیزرهای تبلیغاتی از فردا قبل از بازی پرسپولیس و شنبه قبل از اخبار 20:30 در شبکه دو می توانید شاهد این تبلیغات باشید.
بابایی در خصوص چگونگی حضور دایی در این تیزر و مبلغ قرار داد وی گفت : «قطعا در این چند سال حجم زیادی از کمپانی ها و برند ها و مجموعه ها و شرکت ها برای سفیر برند شدن و یا همکاری تبلیغاتی با علی دایی مراجعه و مذاکره کردند که با توجه به در نظر گرفته شدن موارد بسیاری مثل موضوع و ماهیت محصول و یا رقم میزان قرار داد این توافق صورت نمی گرفت. علی دایی به راحتی سفیر و یا رول مدل تبلیغاتی هر محصول و مجموعه ای نمی شود و قطعا با تیم های کارشناسی مختلف و با وسواس خاصی پیشنهادات را بررسی می کنیم و باید بگویم نوع همکاری ایشان با این پروژه کمی متفاوت به یک پروژه صرفا تبلیغاتی است و به نوعی مشارکتی است. دایی در این مجموعه شریک است و به نوعی محصول خود را تبلیغ می کند و نباید وی را صرفا سفیر یا چهره تبلیغاتی این مجموعه دانست.»
کدخبر:9403
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-05 18:48:30
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۳
علی دایی زیرنویس هم میشه
برزو
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۱۳
واسه پول همه کار میکنه
Mehdi
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۴۱
این مجتمع متعلق به شرکت سامان بیسه. که حقوق هفت ماه از پرسنل خودشو هنوز نداده . دایی رو اوردن یه واحد مجانی بهش دادن بداشون تبلیغ کنن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر