فهرست
قنبرزاده: تشکر از وزیر نفت چه اشکالی دارد؟!
قنبرزاده: تشکر از وزیر نفت چه اشکالی دارد؟!

قنبرزاده: تشکر از وزیر نفت چه اشکالی دارد؟!

آی اسپورت- منصور قنبرزاده درباره جلسه‌ای که با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان برگزار کرده،‌گفت: به هر حال باشگاه نفت مسجدسلیمان از زیرمجموعه‌های شرکت نفت به حساب می‌آید و از من خواسته شد تا تجاربم را در اختیار این تیم قرار دهم و ما هم به دلیل همین تعامل دعوت مسئولان این باشگاه را پذیرفتم و به خوزستان آمدیم تا ارتباط خوبی با مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان برقرار کنیم.

به نقل از فارس، وی در پاسخ به این سؤال که حضور دو تیم نفتی در لیگ برتر از نظر قانونی مشکل‌ساز هست یا نه اظهار داشت: اینطور نیست چرا که تشکیلات تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با نفت تهران فرق می‌کند چون مدیرعامل و هیأت مدیره هر دو باشگاه از هم تفکیک شده است همانطور که تیم‌هایی مثل فولاد خوزستان،‌فولاد مبارکه سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان زیر مجموعه وزارت صنایع هستند اما مدیریت و هیأت مدیره آنها با یکدیگر متفاوت است و بدون مشکل در لیگ برتر حضور دارد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در خصوص انتقاداتی که بازیکنان این باشگاه نسبت به انتشار مبلغ قراردادشان داشتند اظهار داشت: واقعیت ماجرا را بخواهید باید بگویم که من بنابر دلایلی تصمیم گرفتم که کمتر مصاحبه کنم و زیاد حرف نزنم اما باید بگویم که سازمان لیگ از همه باشگاه‌ها از جمله نفت درخواست کرده تا مبلغ قرارداد بازیکنان منتشر شود و این تأکید وزیر ورزش و جوانان هم هست و بازرسی قانونی باشگاه هم این گزارش را اعلام کرده اما باید بگویم که ما این لیست را منتشر نکردیم هرچند که لیست باشگاه‌هایی مثل پرسپولیس و استقلال هم اعلام شد و این دستور و قانونی است که برای باشگاه‌های لیگ برتری لحاظ شده است.

وی در مورد انتقاد یکی از بازیکنان نفت تهران که گفته بود مبلغ ثبت شده قراردادش با رقم منتشر شده در لیست مطابقت ندارد، گفت:‌ اینطور نیست چرا که سیستم ذیحسابی داریم و شماره قراردادها را هم نوشته‌ایم و امکان ندارد که این اتفاق افتاده باشد چرا که هنوز 100درصد مبلغ قرارداد بازیکنان را ندادیم و فقط 80درصد به آنها پرداخت نموده‌ایم و در این شرایط کسی نمی‌تواند بگوید بیشتر از آن مبلغ گرفته یا کمتر. قرارداد ما همان است و شفاف هم این موضوع را اعلام کردیم اما در قرارداد بازیکنان بندی داشتیم که اگر کسی به تیم ملی راه پیدا کرد و در لیست نهایی قرار گرفت X مقدار به قراردادش اضافه می‌شود. این لیست کاملاً قانونی است و بازرس هم زیر آن را امضاء کرده و شاید بازیکنان در حساب و کتابهایشان دچار مشکل شده‌اند.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران درباره شایعه قهر یحیی گل‌محمدی با مسئولان این باشگاه اظهار داشت: این موضوع را کاملاً‌ تکذیب می‌کنم چرا که من و گل‌محمدی ساعت 11 شب گذشته تلفنی با هم صحبت کردیم. او قهر نکرده و همراه خانواده‌اش به کرمانشاه رفته بود و حالا که او به تهران آمده من در خوزستان هستم و قرار است پس از بازگشت به تهران نشستی با هم داشته باشیم تا برای ادامه کار به تفاهم برسیم ما تلاش می‌کنیم در تیم باقی بماند 50درصد این موضوع دست ماست و 50درصد دیگر به خود او بستگی دارد که در نفت بماند یا نه، اما به هر حال گل‌محمدی سرمایه با اخلاق فوتبال ایران است و از نظر فنی و اخلاقی مورد تأئید ما قرار دارد و امیدواریم که با ما باقی بماند.

قنبرزاده در خصوص اینکه گفته می‌شود گل‌محمدی به دلیل رونمایی شدن از بنری که در آن از وزیر نفت به عنوان پدیده دولت تدبیر و امید نام برده شده از مدیران این باشگاه ناراحت است، تصویب کرد: این موضوع هم صحت ندارد البته من بنری در ذهنم نیست اما چند هوادار این کار را انجام دادند و خواستند از وزیر نفت تشکر کنند. خب چه اشکالی دارد؟ مگر هواداران فولاد از وزیر صنایع تشکر نکردند؟ به نظر شما تشکر از اینها کار بدی است؟

وی ادامه داد: این کار کاملاً خودجوش بوده و باور کنید خود من در استادیوم این بنر را دیدم. این بنر توسط هواداران ما به استادیوم آورده شد و من از آن بی‌اطلاع هستم.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پایان گفت:‌ چون ما در لیگ برتر نتیجه گرفتیم، سالم کار کردیم و با شفاف‌سازی مالی نشان دادیم که مشکلی نداریم عده‌ای می‌خواهند در کار ما شیطنت کنند که من امیدوارم با کمک رسانه‌ها این کارهای خارج از عرف تمام شود.

     
آی اسپورت
2014-04-16 17:24:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر