فهرست
منصوریان دوباره رکورد شکست: بدترین در تمام تاریخ!
منصوریان دوباره رکورد شکست: بدترین در تمام تاریخ!

منصوریان دوباره رکورد شکست: بدترین در تمام تاریخ!

آی اسپورت - یک امتیاز از دو بازی ابتدایی، آنقدر نتیجه عجیبی بود که در 15 دوره گذشته لیگ برتر، فقط یک دوره تکرار شده باشد. دوره اول لیگ حرفه‌ای، که استقلال هفته اول با برق مساوی کرد و هفته دوم به پاس تهران باخت. در همان سال هم هفته سوم، استقلال با برد 4-0 مقابل تراکتورسازی اوج گرفت و به صدر رسید و هفته‌های طولانی در صدر جدول باقی ماند.

با باخت امشب استقلال به صنعت نفت، حالا منصوریان به تنهایی و بدون هیچ رقیبی، صاحب بدترین شروع استقلال در تاریخ لیگ برتر است. او از سه بازی ابتدایی آبی‌ها فقط یک امتیاز گرفته و دو بازی از این سه بازی، در ورزشگاه آزادی برگزار شده‌اند. دو بازی خانگی هم با تیم‌هایی بوده که یکی از آن‌ها این فصل به لیگ برتر رسیده و دیگری، چند روز قبل از شروع لیگ مربی انتخاب کرده و تشکیل شده است.

استقلال در دو بازی آینده با پیکان و ماشین سازی، دو تیم دیگر تازه لیگ برتری شده بازی می‌کند. شاید روز قرعه کشی، به نظر می‌رسید با چنین قرعه‌هایی استقلال در شروع فصل صدرنشین بلامنازع لیگ باشد اما تساوی با نفت تهران و شکست مقابل صنعت نفت، نشان داد فعلا استقلال استعداد امتیاز دادن به هر تیمی را دارد. حتی رقم زدن اولین برد صنعت نفتی که دو بازی قبلی، حتی نتوانسته بود دروازه حریفانش را باز کند.


کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-08-05 22:36:03
نظر دهید

۷ نظر
pers
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۴۱
بله اقای مصوریان وقتی که بهجای تمرکز روی تیم و تمرین هیی برای پرسپولیس کری میخونی اینجوری ضایع میشی خدا جای حق نشسته !!!!!!!!!
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۲۹
گرون ترین استقلال و تیم تارخ لیگ برتر و بدیترین نتایج!!!
پدر برزو
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۵
دوستان پرسپولیسی بس کنین؛ هر کسی به استقلال و منصوریان توهینی بکنه دشمن پرسپولیسه :))))))
پدر برزو
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۲۸
دوستان پرسپولیسی بس کنین؛ هر کسی به استقلال و منصوریان توهینی بکنه دشمن پرسپولیسه :))))))
pers
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۵
اولا توهین نکردیم داداش حقیقت رو گفتیم دوما توهین رو اون کسی کرد که گفت پوست پرسپولیس رو میکنم !!!!مگه ما پارسال با اقای مظلومی مشکلی داشتیم؟؟مگه خلی خوب و دوستانه دوتا دربی خوب برگزار نکردیم؟؟ولی این اقا باعث متشنج شدن جو شد و هی کری خوند اخرشم خدا جوابشو دادکه انقدر مغرورنشه
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
فقط فرهاد میتونه این تیم نجات بده
داش علیمنصور باید بره هر چند دوسش دارم اما اینکاره نیست
برزو
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۹
از سایت محترم آی اسپورت خواهش میکنم این کامنت منو منتشر کنه.// باخت دوباره ی استقلال ممکنه هواداران رو نسبت به نتیجه گیری در این فصل ناامید کرده باشه اما فراموش نکنید دو فصل گذشته استقلال تمام امتیازات نیم فصل اول رو درو کرده بود اما از نیم فصل دوم امتیاز از دست میداد و نمیتونست قهرمان بشه. بدنسازی های علیمنصور باعث شده تیم خیلی خسته باشه اما به مرور درست میشه و روند نتیجه گیری شروع میشه. فراموش نکنید علیمنصور مدت زیادی دستیار کیروش بوده و اماده سازی تیم هیچ مشکلی نداشته. از لحاظ مهره هم استقلال تیم خوبی بسته. پشت تیم باشید تیم نتیجه میگیره. علیمنصور تیم رو واسه سی هفته اماده کرده ممکنه 3-4 بازی اول رو از دست داده باشیم اما در 25-26 هفته ی بعدش تیم اماده است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر