فهرست
ادعای عجیب کنعانی‌زادگان: من را چشم زدند
ادعای عجیب کنعانی‌زادگان: من را چشم زدند

ادعای عجیب کنعانی‌زادگان: من را چشم زدند

محمد حسین کنعانی زادگان پس از بازی استقلال مقابل صنعت نفت گفت:تا دقیقه 85 خیلی خوب بودیم اما از دقیقه 85 به بعد کل مجموعه تیم بی تجربگی کردیم و باید این امتیازات را می دادیم.نمی دانم پنالتی بود یا نه. آن ور پنالتی را روی کاوه نمی گیرند بعد اینور پنالتی میگیرند.وقتی تیم گل می خورد تیم گل خورده و نه این که دفاع  خراب بوده است. هواداران انتظار دارند این تیم قهرمان بشود. 

من نمی گویم پنالتی نفت اشتباه بود. ولی پنالتی ما را باید می دیدند چون اگر پنالتی ما را گرفته بودند دو هیچ جلو می افتادیم.

در بازی با استقلال خوزستان دقایق آخر زانویم خالی کرد اما به خاطر هواداران تا آخر ایستادم.الان زانویم سی چهل درصد پارگی دارد ولی باید دکتر نوروزی بیاید و یک ام آر آی جدید بگیریم.

می گویند قبل از حضور در استقلال آسیب دیده بود: این حرف خنده داری است. شما خودتان عقل تان را قاضی کنید. من هم مثل همه تست پزشکی دادم. فصل قبل هم هم با تیم ملی امید و بزرگسالان و ملوان بازی کردم.من به چشم خوردن اعتقاد دارم و چشم خوردم. استقلال انتخاب خوبی بود و با قدرت بر می گردم تا آنهایی که از من ایراد می گیرند را جواب محکمی بدهم.
  ۵  
آی اسپورت
2016-08-05 22:27:16
نظر دهید
۵ نظر
ایمون زاید10103
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۸
خفه لگن
حرف حساب
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
واقعا این کنعانی پدیده ای بود ما خبر نداشتیم!! استاد ...شعر گفتن هم هست!! تو هم مثل طارمی و رضاییان به گه خوردم میفتی! حالا ببین!
-
جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۳۰
آخه گوز! تو چه گوهی بودی پیش از این که چشم بزننت؟ توهم زدی!!!؟؟؟
عباس
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۱۷
تو قرن بیست و یکم زندگی میکنیم ولی هنوز یه سری آدم تو فاز این خرافات گیر افتادن تازه مثلن این جوونه و باید فکرش باز باشه
برزو
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۶
از سایت محترم آی اسپورت خواهش میکنم این کامنت منو منتشر کنه.// باخت دوباره ی استقلال ممکنه هواداران رو نسبت به نتیجه گیری در این فصل ناامید کرده باشه اما فراموش نکنید دو فصل گذشته استقلال تمام امتیازات نیم فصل اول رو درو کرده بود اما از نیم فصل دوم امتیاز از دست میداد و نمیتونست قهرمان بشه. بدنسازی های علیمنصور باعث شده تیم خیلی خسته باشه اما به مرور درست میشه و روند نتیجه گیری شروع میشه. فراموش نکنید علیمنصور مدت زیادی دستیار کیروش بوده و اماده سازی تیم هیچ مشکلی نداشته. از لحاظ مهره هم استقلال تیم خوبی بسته. پشت تیم باشید تیم نتیجه میگیره. علیمنصور تیم رو واسه سی هفته اماده کرده ممکنه 3-4 بازی اول رو از دست داده باشیم اما در 25-26 هفته ی بعدش تیم اماده است.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر