فهرست
دست‌نشان: جهانی و نوروزی را برای دقایق پایانی گذاشته بودیم
دست‌نشان: جهانی و نوروزی را برای دقایق پایانی گذاشته بودیم

دست‌نشان: جهانی و نوروزی را برای دقایق پایانی گذاشته بودیم

آی اسپورت- صحبت‌های نادر دست نشان بعد از برد صنعت نفت آبادان برابر استقلال را می‌خوانید:

* بازی بسیار سختی بود استقلال تیم بزرگی است و در سطح آسیاست و همین الان هم که ما این تیم را شکست دادیم می‌گویم این تیم می‌تواند با هماهنگی خیلی خوب شود. برخی بازیکنان ما در آزادی بازی نکرده بودند و در نیمه اول دو سه موقعیت گلزنی داشتیم. نیمه دوم بعد از گلی که خوردیم استقلال 10 دقیقه بر توپ میدان مسلط شد و بازیکنان ما مجبور به دوندگی شدند. بازیکنان ما بعد فهمیدند که باید چه کنند. جهانی و نوروزی را برای دقایق پایانی گذاشته بودیم زیرا می‌دانستیم از نظر بدنی بهتر از استقلال هستیم و هوش بازیکنان و لطف خدا بود. یک گل عقب بودیم اما در نهایت پیروز شدیم. به تیم منصوریان هم تبریک می‌گویم فوتبال را خیلی خوب بازی کردند و آنها جوانمردانه و روبه جلو فوتبال بازی کردند و فضا را برای ما مهیا می‌کرد.
* مهاجمان خوبی داریم و به همه آنها افتخار می کنیم که در کوتاه ترین زمان می‌توانند خودشان را هماهنگ کنند. فکر می‌کردیم آنها در زمان مساوی وارد میدان شوند اما در زمانی که شکست خورده بودیم به میدان آمدند.

* نوروزی عرق و علاقه خاصی برای حضور در نفت داشت. من با او در استیل آذین هم کار کرده و دوست داشت که با من دوباره کار کند او قراردادش را با باشگاه نفت سفید امضا کرد و هر شرطی که برای او گذاشته شد توجهی نداشت. نوروزی دوباره همان بازیکن سابق خوب فوتبال ایران خواهد شد.* قبل از آنکه گل بخوریم به بازیکن کارت زرد نشان داده شد در حالی که قبل از این صحنه روی بازیکن کره‌ای ما خطا شده بود و داور باید خطای بازیکن استقلال را اعلام می‌کرد من برای داور احترام قائل هستم و در نهایت احترام هم به کمک داور و سپس داور چهارم این مسئله را گفتم که بازیکن استقلال دست روی بازیکن تیم ما گذاشت و تعادلش را بر هم زد.* قبل از این من در دو سه تیم دیگر بودم که لقب آسانسور لیگ را داشت اما اگر دقت کرده باشید داماش در حال سقوط را نجات دادم الان هم قول می‌دهم که نفت را در لیگ برتر نگه داریم با پشتوانه هواداران عاشق و فوتبال فهم نفت آبادان این تیم در لیگ برتر می‌ماند.

* اینکه بازیکن کره‌ای تیم ما نمی‌توانست پاس ۵ متری بدهد به خاطر این است که تحت فشار خط هافبک استقلال بود تیمی که بختیار رحمانی، امید ابراهیمی، جابر انصاری، را در خط هافبکش دارد ضمن اینکه این بازیکن کره‌ای قبل از شروع فصل تمرینات زیادی با ما نداشت.* از سویی دیگر باید بگویم ما بازیکنان خوب در لیگ ایران زیاد داریم اما همه آنها درخواست یک میلیارد تومانی یا ۸۰۰-۹۰۰ میلیون تومانی از ما داشتند در حالی که سقف قرارداد ما ۵۰۰ میلیون تومان بود که ‌آن هم به یک بازیکن دادیم. بازیکن کره‌ای زیر این قیمت است در ضمن اجازه بدهید او بیشتر با ما بازی کند اگر نتوانست انتظارات را برآورده کند از او انتقاد کنید او اولین بازیکن کره‌ای تاریخ فوتبال ایران است.کد خبر: 9401
     
آی اسپورت
2016-08-05 22:48:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر