فهرست
پیش‌بینی خسرو حیدری: دفاع استقلال در لیگ برتر بهترین می‌شود
پیش‌بینی خسرو حیدری: دفاع استقلال در لیگ برتر بهترین می‌شود

پیش‌بینی خسرو حیدری: دفاع استقلال در لیگ برتر بهترین می‌شود

آی اسپورت- صحبت‌های خسرو حیدری بعد از شکست استقلال برابر نفت ابادان را می‌خوانید:

* ما مالک توپ و میدان بودیم و خیلی خوب کار کردیم، تیم صنعت نفت بر روی دروازه ما به غیر از صحنه‌های گل موقعیتی نداشت. هنگامی که یک بر صفر جلو بودیم، موقعیت‌های زیادی داشتیم و باید از آنها بهتر استفاده می‌کردیم. چند دقیقه بازیکنان از بازی غافل شدند و متاسفانه گل بچه‌گانه‌ای خوردیم اما قول می‌دهم روز به روز بهتر شویم.

* دست همه هواداران را می‌بوسم  ما شرمنده همه آنها شدیم. سال ۸۷ و با آقای قلعه‌نویی شرایطی همانند امسال را تجربه کردیم و تا رده هفدهم نیز تنزل کردیم اما بعد از آن همه تیم‌ها را بردیم این تیم هم مانند همان تیم سال ۸۷ است و قول می‌دهم تیم خوبی شویم.

* فشار بدنسازی در هفته‌های ابتدایی لیگ وجود دارد اما ما هفته به هفته بهتر می‌شویم، این بازی مشکل بدنسازی خاصی نداشتیم و باید از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم.

* به تعویض اعتراضی ندارم چرا که یک مربی مطابق با تاکتیک خود دست به تعویض می‌زند. حالا که باختیم همه بازیکنان، مربیان و به طور کلی از کوچک تا بزرگ تیم مقصر هستند.

* من نمی‌دانم آقای منصوریان در مورد کدام تعویض صحبت کرده‌اند. بازیکنان جدیدی به تیم آمدند و اگر تجربه لازم داشتند ما برنده این بازی بودیم. اعتقاد دارم اگر در دقایق پایانی به خوبی حفظ توپ می‌کردیم برنده این دیدار ما بودیم.

* امروز خط دفاع ما روز خوبی را پشت سر گذاشت، تیم صنعت نفت موقعیت خاصی به جز دو صحنه گل نداشت. خط دفاع ما بهترین خط دفاع در لیگ برتر می‌شود و من آینده این تیم را روشن می‌بینم، به آقای منصوریان نیز در مورد خط دفاع مشورت ندادم و خود ایشان به تدریج بازیکنان را می‌شناسد.

کد خبر: 9401
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-05 23:09:18
نظر دهید

۲ نظر
پدر برزو
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۱۲
دوستان پرسپولیسی بس کنین؛ هر کسی به استقلال و منصوریان توهینی بکنه دشمن پرسپولیسه :))))))
pers
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۷
بله ولی نمیشه چون استقلالیا فقط و فقط تو این یک ماه به فکر مصاحبه و کری خوندن بودن و هیچ تمرگزی رو تمرین نداشتن الان هم همینه فقط مصاحبه !!!!!به خدا تمام بازیکنای لیگ اندازه استقلالیا مصاحبه نکردن کنعانی هنوز دوروز نی از اشتباهش گذشته اومده داره انتقاد میکنه خخخخخ واقعا ...........
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر