فهرست
درباره خریدهای جدید استقلال: بلای جان به جای عصای دست!
درباره خریدهای جدید استقلال: بلای جان به جای عصای دست!

درباره خریدهای جدید استقلال: بلای جان به جای عصای دست!

آی اسپورت -  یکی از نکاتی که شدیدا در ترکیب استقلال به چشم می خورد، عملکرد دور از انتظار خرید های جدید این تیم است. منصوریان در فصل نقل و انتقالات حسابی روی این تاکید داشت که همه خرید های خود را با فکر انجام داده است. ولی در 3 بازی گذشته عملکرد ضعیف بختیار رحمانی در کنار اشتباهات متعدد کنعانی و حتی وریا غفوری، استقلال را به تنها 1 امتیاز رسانده است. در بین همه خرید ها فقط کاوه رضایی است که یک گل زده و کمی متفاوت تر ظاهر شده است. آرش افشین هم که همه بازی ها را بیشتر از روی نیمکت دنبال کرده و هنوز چیز خاصی از خود نشان نداده است. این عملکرد ضعیف خرید های جدید استقلال باعث شده که علی منصور حتی به نگه داشتن میثم مجیدی و امین حاج محمدی روی بیاورد.
مدافعانی که در لیست سیاه مربی آبی ها بودند. در کل شرایط برای خرید های استقلال طوری رقم خورده که به گونه ای تفکری که منصوریان از آن می گفت در آنها گم شده است. شاید هم به قول خود منصوریان همه چیز نیازمند گذشت زمان است تا وضعیت استقلال بهبود پیدا کند.


منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-06 08:19:31
نظر دهید

۱ نظر
۲ستاره تو اسیا
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۶
از اول گفتم این ادم بدرد استقلال کبیر نمیخوره. شومنی بیش نیست. خدا رحم کنه بهمون . همین الان بره خیلی بهتر از اینه که بخواد بعد از دربی بره. اگر قراره مثل من هوادار احساسی تصمیم بگیره و واسه رو کم کنی خرید کنه پس چه فرقی داره با من؟! ۱میلیاردو میدادید من خوشتیپ ترم بودم کنار زمین.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر