فهرست
نوروزی: زیر چشمی دیدم رحمتی خوابیده، چیپ زدم
نوروزی: زیر چشمی دیدم رحمتی خوابیده، چیپ زدم

نوروزی: زیر چشمی دیدم رحمتی خوابیده، چیپ زدم

آی اسپورت- مهاجم تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از اینکه در گلزنی به تیم استقلال نامش کنار نفراتی چون مرحوم همایون بهزدای قرار گرفته، خوشحال است.

رضا نوروزی پس از  پیروزی صنعت نفت مقابل استقلال که یکی از دو گل تیمش را هم خودش زد، گفت: این برد بزرگ را به مردم خوزستان و هواداران متعصب صنعت نفت تبریک می‌گویم. ما کار بزرگی انجام دادیم و یکی از مدعیان جدی را بردیم و امیدوارم این روند را در بازی‌های آینده هم ادامه دهیم. هواداران فوتبال در آبادان به صنعت نفت دلخوش هستند و خوشحالم که آنها را جمعه شب خوشحال کردیم.

آیا از رفتن به زمین در شش دقیقه پایانی ناراحت نبود؟ طبیعی است که ناراحت بودم و انتظار داشتم بیشتر بازی کنم. الان دوست ندارم در مورد این مسائل حرف بزنم، اما ناراحت بودم و این ناراحتی را سر استقلال خالی کردم که برایم خوشحال‌کننده بود.

صحنه گل اول صنعت نفت و ضربه چیپی که به سید مهدی رحمتی زد: چند سال پیش هم به استقلال چیپ زدم که آن زمان گلر این تیم محمد محمدی بود. من زیر چشمی دیدم که رحمتی روی زمین خوابیده است و با اینکه سرم پایین بود می‌دانستم که باید چیپ بزنم و خوشبختانه این توپ تبدیل به گل شد.

دهمین گلی که در دوران بازیگری‌اش به استقلال زد: من آمار دقیقی ندارم که مرحوم بهزادی چند گل به استقلال زده و فقط شنیده‌ام که او هم 10 گل زده است. با این حال خوشحالم که نامم در کنار اسطوره‌ای مثل مرحوم بهزادی قرار گرفته است.


نفت آبادان: برای هواداران صنعت نفت خیلی خوشحالم، چون آنها تیم‌شان را عاشقانه دوست دارند. من از بچگی جداً صنعت نفت را هم دوست داشتم و همیشه آرزو می‌کردم یک روز در این تیم بازی کنم. شما در فوتبال خوزستان هیچ طرفدار فوتبالی را پیدا نمی‌کنید که صنعت نفت را دوست نداشته باشد. حتی فوتبالیست‌هایی که در تیم‌های دیگر هم بازی می‌کنند، این تیم را دوست دارند.
     
آی اسپورت
2016-08-06 13:36:58
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر