فهرست
قلعه نویی: نگرانم یادگار، نقش‌جهان شود
قلعه نویی: نگرانم یادگار، نقش‌جهان شود

قلعه نویی: نگرانم یادگار، نقش‌جهان شود

آی‌اسپورت- امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی مقابل پیکان حاضر شد.


* استادیومی که ما در آن بازی می کنیم شرایط تمرینی دارد. اگر با شدت 10 کیلومتر در ساعت باد در یادگار بیاید اینجا خیلی شدت آن بیشتر است و این در کیفیت ما تاثیر می گذارد. بودن ورزشگاه یادگار می توانست کمک زیادی به ما کند و ما امیدواریم که یادگار مثل نقش جهان نشود.


* قطعا مهدی شریفی بعد از تعطیلات به جمع ما اضافه می شود. خوشبختانه در غیاب نفراتی چون بنگر بازیکنانی داریم که از آنها استفاده کنیم. در حال حاضر هم بازیکنی چون نورمحمدی در سیاه جامگان بازی می کند و من هم این خبر را الان شنیدم که رسانه ها گفته اند قرار است او به ما اضافه شود. رفیعی هم دوست دارد اگر شرایطش مهیا شد در تبریز بماند. ما الان 13 بازی دیگر داریم و اصلا چرا باید چنین چیزی مطرح شود که بازیکن ما ممکن است با بازیکن تیم دیگری تغییر کند. مطمئنا این مساله اصلا عقلانی نیست.


* در مسابقه با ماشین سازی مهمان هستیم و هرجایی که میزبان مشخص کند بازی می کنیم. من تنها امیدوارم که یادگار امام، نقش جهان دیگری نشود.


کدخبر:9412
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-06 15:43:18
نظر دهید

۲ نظر
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۲
تونگران گلنزنهای تیمت باش که فرصتها رو مثل کهای در اسمان رها میکننن
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۱۹
امکان نداره با توجه به حضوره همزمانه سه تیم نه تنها یادگار به شکله کاملا حرفه ای بازسازی میشه بلکه به زودی انشاالله شاهده ساخته یک استادیومه مدرن و پیشرفته توسطه غیور مردانه تبریزی در تبریز خواهیم بود که مایه افتخاره ایران نیز باشد.... و این رو هم بگم اگه حمایت تمام قد, از سرمایه هامون مثله زنوزی و سهرابی و رسول خطیبی و ..... بکنیم مسلما به نفعه خودمان و سرزمینمان خواهد بود و در این صورت به امثاله عباسی و کسانی که میان و چند مدت کم کاری میکنن و از هیچ خیانتی هم دریغ نمی کنن فرصت و میدان داده نمی شود و حرکته رو به جلومون با حضوره مدیرانه بی کفایت و خیانت کار در جا نمیزنه .... حمایت از سرمایه هاا و غیور مردانه سرزمینمان به نفعه همه خواهد بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر