فهرست
حمله قربانی به فرهاد مجیدی:در فضای مجازی گُنده‌اش کرده‌اند!
حمله قربانی به فرهاد مجیدی:در فضای مجازی گُنده‌اش کرده‌اند!

حمله قربانی به فرهاد مجیدی:در فضای مجازی گُنده‌اش کرده‌اند!

آی‌اسپورت- استقلال تهران در سه بازی ابتدایی خود در لیگ‌برتر نتایج خوبی نگرفته است. همین موضوع باعث شده پیشکسوتان این باشگاه نگران وضعیت تیم پیشین خود شوند. پیروز قربانی، کاپیتان پیشین تیم فوتبال استقلال در این رابطه و همچنین نسبت دادن پست اینستاگرامی وکیل مهدی طارمی به فرهاد مجیدی با میزان مصاحبه ای انجام داد که می خوانید.


*بازی‌های استقلال را دنبال می‌کنید؟بله. متأسفانه تیم نتوانسته نتایج خوبی بگیرد.

*فکر می‌کنید دلیل آن چیست؟به نظرم استقلال در فصل نقل‌وانتقالات نتوانسته یارگیری خوبی انجام دهد و نقاط ضعف خودش را به خوبی پوشش نداده است. من فکر می‌کردم یک سری بازیکنان به تیم اضافه شوند و یک سری ضعف‌ها پوشانده شود ولی اینطور نشد.

*با این وجود فکر می‌کنید در آینده شرایط تیم بهتر شود؟استقلالی‌ها کار سختی در پیش دارند. توصیه برادرانه‌ام به منصوریان این است که تمرکزش روی مسائل فنی باشد. سیستم بیسیم و بشکه یخ و امکانات جانبی خوب است ولی نباید از مسائل فنی غافل شد و به آنها پرداخت. اینها باعث نتیجه‌گیری نمی‌شود و فقط کمک کننده است.

*گفته می‌شود اگر منصوریان نتیجه نگیرد، فرهاد مجیدی گزینه بعدی باشگاه است؟(خنده) او مگر سابقه مربی‌گری دارد؟! کجا تا به‌حال مربیگری کرده است؟

*به هرحال مجیدی بین هواداران استقلال محبوب است و می‌تواند تماشاگران را به ورزشگاه بکشاند...مگر به محبوبیت است؟ مربی‌گری دانش است، تجربه است. بعدش هم مجیدی محبوب‌تر است یا منصوریان؟ منصوریان 10 به یک جلوتر از مجیدی است. این آقا (مجیدی) را در فضای مجازی گُنده‌اش کرده‌اند! واقعیت چیز دیگری‌ است.

*صحبت از مجیدی شد. هفته پیش وکیل مهدی طارمی، کدهایی در مورد دوپینگ یک بازیکن و سرپوش گذاشتن فدراسیون روی آن منتشر کرد که برخی از هواداران پرسپولیس عقیده داشتند منظور او فرهاد مجیدی است...من در جریان این مسائل نیستم و نمی‌توانم نظر بدهم. حتماً یک چیزی بوده که او گفته است!کدخبر:9412
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-06 16:22:11
نظر دهید

۱ نظر
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۱
اینا که بهتر از همه میشناسنش میدونن چه خبره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر