فهرست
کرویف: بهترین تصمیم برای بارسا، بازگرداندن گواردیولاست
کرویف: بهترین تصمیم برای بارسا، بازگرداندن گواردیولاست

کرویف: بهترین تصمیم برای بارسا، بازگرداندن گواردیولاست

آی اسپورت- یوهان کرویف، اسطوره باشگاه بارسلونا، معتقد است بهترین تصمیم برای این باشگاه برای بازگشت به روزهای خوبش، بازگرداندن پپ گواردیولاست.

گواردیولا بین سال های 2008 تا 2012 هدایت بارسا را برعهده داشت وبا این تیم به 14 جام مختلف، از جمله سه قهرمانی در لالیگا و دو قهرمانی در چمپیونزلیگ رسید.

اما در دو سالی که او از این باشگاه جدا شد، بارسا با افت زیادی داشت و در این فصل هم بعد از حذف از لیگ قهرمانان، شانس کمی برای قهرمانی در لالیگا دارد.

در چنین شرایطی، کرویف معتقد است بهترین گزینه برای بازگشت بارسا به روزهای خوب، بازگشت سرمربی فعلی بایرن به نوکمپ است.

او به ال موندو دپورتیوو گفت:" بهترین تصمیم برای بارسا، بازگشت پپ گواردیولاست.

اگر خوان لاپورتا رئیس باشگاه بود، به او می گفتم که بهترین چیز برای بازگشت، امضا قرارداد با پپ است و با توجه به اینکه او آدم باهوشی است، این کار را انجام می داد.

اکنون در باشگاه کسانی تصمیم گیرنده هستند که چیزی در مورد فوتبال نمی دانند. آنها فقط به ابعاد مالی فوتبال فکر می کنند.

وقتی لاپورتا رئیس باشگاه بود، او از افرادی مثل بگیریستاین، رایکارد و پپ استفاده کرد؛ افرادی که ممکن است اشتباهاتی هم داشتند اما تصمیمات شان فوتبالی بود. به همین خاطر هم نتیجه می گرفتند. آنها لحظات خوب و بد داشتند اما در مجموع روزهای فوق العاده ای داشتند."

کرویف همچنین در مورد انتقادات اخیر از مسی گقت:" مسخره است. مسی تا همین چند روز پیش بهترین بازیکن دنیا بود و حالا که از چمپیونزلیگ حذف شده اند، توانایی هایش زیر سوال رفته است.

ساختار بارسا مشکل دارد. رئیس باشگاه می خواهد سرمربی هم باشد."

     
آی اسپورت
2014-04-16 19:13:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر