فهرست
یادداشت/ یونایتد باید از بازی با لستر استارت بزند
یادداشت/ یونایتد باید از بازی با لستر استارت بزند

یادداشت/ یونایتد باید از بازی با لستر استارت بزند

کریس وواکس
از نظر مورینیو منچستریونایتد 75 درصد طبق برنامه در بازار نقل و انتقالات پیش رفته است. به نظر 25 درصد باقی هم با اضافه شدن پوگبا تکمیل خواهد شد.

سرمربی پرتغالی در بازار تابستانی اریک بیلی، هنریک میخیتاریان و زلاتان ایبراهیموویچ را جذب کرده است و بی صبرانه منتظر جذب چهارمین بازیکنی است که حالا دیگر همه می دانند او کیست. او امید دارد که با خریدهای بزرگ و این پول خرج کردن ها بتواند برای اولین بار بعد از جدایی سر الکس دوباره تیم را به رقابت برای قهرمانی بازگرداند.

جام خیریه هرگز نشان دهنده کیفیت یک تیم در طول فصل نبوده و قرار هم نیست که باشد. اما چیزهایی که بازی روز یکشنبه ثابت می کند زیاد هستند. منچستریونایتد باید روز یکشنبه در ومبلی مقابل لستر فینال جام خیریه را برگزار کند و ثابت کند که دوران فان گال را پشت سر گذاشته و پیشرفت کرده است.

آخرین بار که آن ها استادیوم ملی انگلیس را دیدند ماه می بود که یونایتد فینال حذفی را برگزار کرد و قهرمان شد. بعد از آن بود که فان گاب هم رفت و برنامه جدید یونایتد آغاز شد. اول آمدن بیلی، بعد میخیتاریان و بعد هم زلاتان. حالا هم یونایتد در تلاش برای جذب پوگبا است، آن هم با رقمی که رکورد ترانسفر در دنیا را می شکند.

برای یونایتد پیش فصل از چیزی که می خواستند فاصله زیادی داشت. برد مقابل ویگان، شکست تحقیرآمیز مقابل دورتموند و دیدار حذف شده مقابل من سیتی. بعد از آن پیروزی مقابل گالا با گل زلاتان در صد و نود و چهارمین ثانیه حضورش در زمین با لباس یونایتد.

یونایتد به دنبال شروعی مجدد است. برای تیمی که می خواهد دوباره احیا شود یک شروع آرام می تواند کار را خراب کند و دوباره امید هواداران را برای رسیدن به بیست و یکمین قهرمانی ناامید کند. برای شروع توفانی قرمزها باید از دیدار فردا استارت بزنند. بازی با لستر. باید در دفاع تحرک خوبی داشته باشند. رونی و زلاتان باید همکاری خوبی در فاز تهاجمی تیم داشته باشند. باید بازیکنانی مانند ماتا، مارسیال و میخیتاریان به بهترین شکل بازی سازی را برای تیم مورینیو انجام دهند.

یونایتد باید در این بازی برنده شود تا پیامی برای لیگ بفرستد؛ تا بگوید ما آماده ایم و خریدهای بزرگمان در بازار نقل و انتقالات تابستانی به کمک تیم آمده اند و می خواهم دوباره قهرمان لیگ شویم.کد خبر 9404
 
     
آی اسپورت
2016-08-06 16:38:59
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر