فهرست
افتضاح در ویژه برنامه المپیک/ رژه روی اعصاب با کمک جواد خیابانی و پسر استاد شفیع
افتضاح در ویژه برنامه المپیک/ رژه روی اعصاب با کمک جواد خیابانی و پسر استاد شفیع

افتضاح در ویژه برنامه المپیک/ رژه روی اعصاب با کمک جواد خیابانی و پسر استاد شفیع

آی اسپورت- ویژه برنامه ای را تجسم کنید که مجریانش جواد خیابانی و امیراقبال شفیع هستند. نشسته اند از ساعت 4 که مهمترین رخداد ورزش بانوان تاریخ ایران را گزارش کنند. مسابقات تیراندازی با تفنگ بادی در فاصله 10متر. مسابقه شروع شد. به پایان رسید و الهه احمدی به عنوان نفر سوم به فینال صعود کرد. جواد که یک کارشناس از فدراسیون تیراندازی در کنارش داشت، هیچ ارتباطی با عالم بیرون نداشت. مسابقه دور مقدماتی پخش تلویزیونی نداشت و دوستان دیگر هم انگار هیچ کدام شان اصلا به خود زحمت ندادند تا نتیجه مسابقه الهه را اعلام کنند. خیابانی که همزمان اطلاعی از قوانین و ماجراهای مسابقات دوچرخه سواری جاده نداشت ، انگار فقط به این فکر می کرد ه چطور باید برنامه اش را تا یک شب اجرا کند. 15 دقیقه ای درباره فلسفه کوبرتن حرف زد و جالب اینکه خودش تاکید کرد اینها همان هایی بوده که شب قبل هم درباره اش حرف زده. 
پسر شفیع هم که انگار فقط سایت های داخلی را قبل از برنامه دیده بود و 4 خبر سوخته داد و انگار نه انگار که تیرانداز ایرانی به فینال رسیده است. این ویژه برنامه اختصاصی سیماست برای اینکه مردم مان المپیک را لحظه به لحظه از رسانه ملی ببینند.
ساعت 5:11 دقیقه بود که پسر شفیع درحالی که نیم ساعت بود رقابت تمام شده بود از این گفت که الهه احمدی نفر پنجم است و رقابت ادامه دارد! این یعنی اوج اطلاع رسانی. مهدی هاشمی تهیه کننده این برنامه که رسانه ملی برای سپردن برنامه به او، بیش از  میلیون ها دلار از دو سال قبل پرداخته و حق پخش این بازی ها را خریده است، می تواند برای این مدل نوین اطلاع رسانی به خود ببالد. براستی  میلیون ها دلار هزینه شده تا همه بنشینیم تا این شکل از اطلاع رسانی را از پسر آقای شفیع و استاد خیابانی ببینیم؟ خیلی سخت استکه یک خط تلگرام جلوی دست اساتید باشد؟ براستی چرا باید چنین برنامه ای مردم را جذب خود کند؟
ساعت 17:14 دقیقه بود که تازه دوستان در برنامه نتیجه دقیق را اعلام کردند. چیدی حدود 40 دقیقه تاخیر در ارائه خبرها، درحالی که دورهمی دوستان در استودیو با هیجانی بالا ادامه داشت.

آریا صالحی، خبرآنلاین
  ۶  
آی اسپورت
2016-08-06 17:21:16
نظر دهید
۶ نظر
محمد
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۵۷
کاملا مصداق بارز شایسته سالاری هستند.تخصص و تعهد از سر روی این پسر میباره.خوشتیپ هم که هست. این یک متن کاملا جدی است.
Maryam
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۵
عادل کجاست؟
عباس
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
:)) پسر شفیع تیکه باحالی بود
عباس
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۰۹
:)) پسر شفیع تیکه باحالی بود
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۳۷
امیراقبال شفیع اصلا هم بخاطر باباجانش مجری نشده
بلدیه عشق اباد
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
امیر اقبال خان لاهوری شفیع فقط استاد زره اضافی با سس مایونز
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر