فهرست
آخرین جنگ ژنرال؛ روز مهمِ قلعه نویی
آخرین جنگ ژنرال؛ روز مهمِ قلعه نویی

آخرین جنگ ژنرال؛ روز مهمِ قلعه نویی

سعید شمس

آی اسپورت –  امروز از آن روزهایی است که برای امیر قلعه نویی مهم است، خیلی مهم. شاید مهم‌ترین روز این چند سال.

امیر قلعه نویی با استقلال پنجم شد و در شرایطی که حتی روز آخر یکی از شانس‌های اول شدن بود، هم قهرمان نشد و هم آسیایی نشد و البته سه پله هم از پرسپولیس عقب افتاد تا به قول معروف همه چیز برای ژنرالِ آبی «نور علی نور» شود!

اصولا امیر قلعه نویی عادت دارد تا «حداقل در رقابتهای داخلی» روی نوار موفقیت حرکت کند و مهر مدعی بودن روی پیشانی‌اش بخورد و دقیقا به همین دلیل، طبیعی است که این روز‌ها به فکر کردن به جدولِ لیگ سیزدهم به هم بریزد و دنبال این باشد تا بلکه جبران مافات کرده و از خودش اعاده حیثیت کند.

امشب استقلال در شرایطی به رویارویی الشباب می‌رود که «بردن» آن‌ها، آن هم در عربستان می‌تواند هم مرهمی بر آلام امیر قلعه نویی باشد و هم اینکه احتمالِ صعود را برای استقلالی که دستش از عنوانهای داخلی (لیگ بر‌تر و جام حذفی) کوتاه مانده است، را در قاره زیاد می‌کند تا آبی هایِ شکست خورده، بتوانند ادعا کند که حداقل در لیگ قهرمانان آسیا با صعود به مرحله حذفی مسیر موفقیت را طی کرده‌اند.

چند ساعت دیگر مشخص می‌شود که استقلالِ قلعه نویی از آخرین فرصتِ ابرازِ وجود می‌تواند برای دفاع از اعتبار و وجهه‌اش استفاده کن یا شکستی دیگر به شکست‌هایش اضافه خواهد شد؟

     
آی اسپورت
2014-04-16 20:03:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر