فهرست
سوال روز: زننده گل پرسپولیس چه کسی بود؟
سوال روز: زننده گل پرسپولیس چه کسی بود؟

سوال روز: زننده گل پرسپولیس چه کسی بود؟

آی اسپورت - قطع و وصل پیاپی تصاویر بازی گسترش فولاد و پرسپولیس بخاطر پخش مسابقات المپیک، باعث شد بیشتر بیننده‌های تلویزیونی متوجه گل پرسپولیس نشوند. گلی که با ضربه امیری و اشتباه بزرگ خسوس بدست آمد. گزارشگر بازی و سایت‌های مختلف، بلافاصله وحید امیری را به عنوان گلزن پرسپولیس معرفی کردند اما به نظر می‌رسد گل سرخپوشان، توسط خسوس زده شده است.

ضربه امیری با دخالت خسوس، به تیرک خورد و وارد دروازه نشد. توپ بعد از برخورد به تیرک، دوباره به خسوس خورد و همین باعث شد به طرف دروازه تغییر مسیر بدهد. زمانی که توپ برای دومین بار به خسوس خورد، هنود وارد دروازه نشده بود و در صورت برخورد نکردن مجدد با دروازه‌بان گسترش احتمالا گل نمی‌شد.

خسوس فصل پیش رکورددار کلین شیت لیگ برتر بود و این فصل هم در دو بازی ابتدایی گل نخورده بود، اما در نهایت خودش رکوردش را شکست و پرسپولیس را به گل رساند.کد خبر: 9406
  ۷  
آی اسپورت
2016-08-06 18:38:07
نظر دهید
۷ نظر
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۳
کمالوند با همراهی هدایتی
پرسپولیس با غیرت
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۷
حرف مفت نزنید گل توسط امیری به ثمر رسید
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۹
باز هم مهاجمین پرسپولیس چند موقعیت قطعی گل رو خراب کردن از قرار معلوم بازم تا آخر فصل باید برای موقعیت های از دست ررفته حرص بخوریم
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۰۷
گل به نام امیریه.چون توپ در چارچوب بود که خسوس روش تاثیر گذاشت و به تیر خورد و رفت تو گل.فرض کنید این ضربه رو امیری از روبه رو میزد و پس از برخورد به گلر به تیر میخورد و گل میشد.
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۲۵
گل فینال جام حذفی کی زد؟
yaser
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
بالا بری پایین بیای گل رو امیری زده :)))
بنا نیست که دست گلر حتما به توپ نخوره تا بشه گل زدن!
فازتون جالبه
گیر خر چرا چاپ نمیشه
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
گل هدایتی با کمک کمالوند زدن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر