فهرست
برانکو: گل روی اشتباه دروازه‌بان بود اما ما هم موقعیت داشتیم
برانکو: گل روی اشتباه دروازه‌بان بود اما ما هم موقعیت داشتیم

برانکو: گل روی اشتباه دروازه‌بان بود اما ما هم موقعیت داشتیم

آی اسپورت- برانکو ایوانکوویچ سومین هفته بدون باخت را هم پشت سرگذاشت تا شروع خوبی در لیگ داشته باشد. او بعد از پیروزی مقابل گسترش‌فولاد گفت:همان‌طور که انتظار داشتیم، بازی سختی را انجام دادیم. ما بازی محکمی را برگزار کردیم. به همه بازیکنانم به خاطر تمرکز بالایی که داشتند، تبریک می‌گویم. ما مستحق این برد بودیم و خوشحال‌ هستم که هواداران حمایت‌مان کردند.حیف شد که نتوانستیم گل دوم را بزنیم. اگر گل دوم به‌ثمر می‌رسید خیال‌مان راحت می‌شد. چیزی که برای ما مهم بود، برتری در بازی برابر گسترش فولاد بود که رقم خورد.»
او ضمن تمجید از خط دفاعی تیمش ادامه داد:«خط دفاعی تیم ما محکم ظاهر شد و مقابل تیمی که خط حمله قوی دارد، عملکرد خوبی داشت.گسترش فولاد بازی خوبی را انجام داد. شاگردان کمالوند هم می‌توانستند برنده باشند، اما تیم ما عملکرد بهتری داشت و باید برنده می‌شد. از دفاع سال گذشته پرسپولیس، تنها محمد انصاری در بین مدافعان ما حضور دارد. با این وجود، خط دفاع ما عملکرد خوبی داشته است.»
برانکو در پاسخ به این سوال که گل روی اشتباه خسوس به ثمر رسید گفت:«بله، این گل روی اشتباه دروازه‌بان گسترش فولاد بود، اما در طول بازی موقعیت‌های زیادی به‌دست آوردیم. پس از گل، کمی اُفت کردیم، اما در ادامه خوب بازی کردیم. از عملکرد تیمم رضایت دارم و می‌دانم بازی‌های ابتدای فصل سخت است و تیم‌ها نیاز به زمان دارند که هماهنگ شوند.هدف‌مان این بود که در چهار هفته ابتدایی لیگ بهترین نتایج را بگیریم و این هفته‌ها سپری کنیم که تا کنون به هدف‌مان رسیده‌ایم.علاوه بر این، موقعیت‌های دیگری نیز داشته و لایق بردیم. گسترش فولاد باختی در لیگ نداشته و این مسئله نشان‌دهنده کیفیت خوب این تیم است.»
     
آی اسپورت
2016-08-06 19:26:56
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر