فهرست
بیانیه منصوریان برای آبی‌ها: ایمان دارم که روزهای خوب در راه است
بیانیه منصوریان برای آبی‌ها: ایمان دارم که روزهای خوب در راه است

بیانیه منصوریان برای آبی‌ها: ایمان دارم که روزهای خوب در راه است

آی اسپورت- مشروح صحبت‌های سرمربی استقلال را می‌خوانید:

با سلام خدمت هواداران عزیز استقلال. بنا نداشتم که در زمان کنونی صحبت کنم، اما اتفاقات چند روز گذشته و باخت ناباورانه در دیدار روز جمعه برابر نفت آبادان در حضور پرشور شما هواداران گرامی باعث شد تا در چند سطر با هواداران درد و دل کنم:

1- قبل از هر چیز از صمیم قلبم از شما هواداران و عاشقان استقلال بابت حمایت همه جانبه شما قبل و بعد از بازى صنعت نفت در استادیوم و فضاهاى مجازى بسیار ممنونم و انرژى مثبت شما عزیزان من را براى ادامه راه مقاوم‌تر خواهد کرد. به گواه اکثر کارشناسان و همان‌گونه که شاهد بودید در دیدار برابر نفت آبادان نمایش خوبی برابر حریف خود داشتیم و موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم، اما اشتباه بزرگ ما به لحاظ حرفه‌ای نبودن در اواخر بازى از یک سو و تصور اینکه بازی به پایان رسیده است از سوی بازیکنان از سوی دیگر باعث شد تا سه امتیاز شیرین بازی را از دست بدهیم. به هواداران قول می‌دهم به‌زودی به استقلال مورد نظر آنها تبدیل شویم و این غصه‌ها را با خلق شادی‌های زیاد فراموش خواهیم کرد. دیشب یکی از سخت‌ترین شب‌های مربیگری من بود و چون روزى خودم هوادار این تیم محبوب بودم به خوبی احساس هواداران را پس از این شکست می‌دانم، اما ایمان دارم که روزهای خوب استقلال در راه است.

2- ابتدا لازم است که به آقای افشارزاده پس از استعفای ایشان مجدداً خسته نباشید بگویم و اعلام کنم که مدیون ایشان هستم. من هم مانند بسیاری دیگر از استقلالی‌ها حضور آقای حسنی‌خو در استقلال را یک اتفاق مثبت دیدم، زیرا ایشان برای فوتبالی‌ها فردی شناخته شده هستند که باید بابت این انتخاب به وزیر محترم و دوست‌داشتنی ورزش تبریک بگویم، اما متأسفانه پس از بازی دیشب خبر استعفا ایشان منتشر شد که باعث تأسف و ناراحتی مجموعه استقلال شد. قطعاً برنامه‌های وزیر محترم برای باشگاه استقلال و پرسپولیس مباره با فساد و توسعه و پیشرفت این دو باشگاه است و من به‌عنوان یک فوتبالی و یک سرباز استقلال بسیار علاقه‌مند بودم که تجربه کار با آقاى حسنی خو را داشته باشم، اما ایشان در یک حرکت بزرگوارانه در روزگاری که بسیاری با یک پیشنهاد به سمت مدیریت استقلال شیرجه می‌زنند و استقلال را بهترین فضا براى مطرح شدن خود می‌دانند، انصراف خود از حضور در استقلال را اعلام کرد و این تصمیم می‌تواند درسى جدید در حوزه جذاب و شیرین مدیریت ورزشى باشد. در اینجا باید بگویم ضمن احترام به تصمیم آقاى حسنی‌خو امیدوارم هیئت مدیره باشگاه استقلال و آقای وزیر استعفای ایشان را نپذیرند تا در کنار ایشان بتوانیم یک استقلال رویایی داشته باشیم. قطعا به هواداران استقلال این آرامش خاطر را می دهم که وزیر ورزش با انتخاب یک گزینه ایده ال و خوش سابقه و با تجربه مدیریت در سطوح مدیریتی مناسب و سلامت به لحاظ اخلاقى و عارى از هرگونه فضاى ناپاکى سکان هدایت استقلال را در دست خواهد گرفت تا هواداران استقلال بزرگ دغدغه فضاى مدیریتى را نداشته باشند. به امید روزهای آبی برای هواداران دوست‌داشتنی و محجوب استقلال .

برادر شما استقلالی‌ها: علیرضا منصوریان

کد خبر: 9401
  ۱۳  
آی اسپورت
2016-08-06 22:10:25
نظر دهید

۱۳ نظر
-
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۲
فضای فرشینگ خوش بگذره کچل
مسعود
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۴
واقعا شرم آوره/
تو که مدعی هستی در جلسات مخفی شبانه بازیکن جذب می کنی/
دم از مبارزه با فساد می زنی!!!!!!!!!!!!!!
pers
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۱۶
اره میدونیم بازی اول گفتی بازی دوم بازی دوم گفتی سوم حالا 456 ..... ولی یه چیزی جان من تا هفته ششم بمون بعد هرجا خواستی برو اول بذار روتو کم کنیم بعد برو
ایمون زاید10103
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۴
خیلی روت زیاده
کیسه ها همه همینن ولی تو پادشاه سنگ پایی
گم شو بابا
فرش
اسید لاکتیک

بشکه یخ
ببند بابا
امیرحسین امیرحسام
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۲۷
اینم مثل بلوفای اول فصلت که چنین میکنم وچنان میگنم خوب اگر کاری میتونی بگنی بکن,منتظر چی هستی کیسه ای دروغ گو
فرهاد شاه
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۴۵
اسم پرسپولیسو حتما باید بیاره. عجب بدبختی گیر کردیما. وزن ندارن از خودشون میخان بچسبونن ب ما
علی پرسپولیسی
شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۵۶
واقعا چیپ و شومنه. درسته که خوشحالم از بودنش تو تیم رقیبم ولی حالم بهم میخوره از ادمایی که از محبت بقیه سواستفاده میکنن.
آرش
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۲۴
من هم به شما ایمان دارم آقای منصوریان

امیدوارم امسال بعد از سی و چند سال خاطره 6تای 52 رو زنده کنی

از برویز راضی بودم

کلی رکورد به برسبولیس هدیه داد

یه یا علی مونده اون هم با شما

به امید روزی که استقلالیها فریاد بزنند

گیسو کمند حیا کن اس اس جون رو رها کن
فرشاد4واقعی
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۰:۲۷
فقط مونده بودواسه کیسه مدیرعامل انتخاب کنی 4444
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۱۸
داش علی تا آخر حمایتت میکنیم . حمایت تا قیامت ، لنگی برگرد طویلت
عباس
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۲۷
هفته شیشم کاری باهات بکنیم صبر کن فقط صندلی که هیچ کاری میکنیم میوه قرمز هم دیدی فرار کنی
pers
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۱۳
بابا این بیچاهر کرد خودشو انقدر مصاحبه کرد و بیانیه داد اخه چرا انقدر غیر حرفه ای تو منصور !!!!اون موقع که هی کری میخوندی می رفتی به جاش تمرین می کردی تا اینجئری ضایع نشی و خدا نزنه پس کله کچلت
مجید10
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
ته جدولید؟؟؟؟؟ فدای یه تار موت!!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر