فهرست
پاسخ سیاه‌جامگان به پیکان؛همین اشتباهات نبود، باید در دسته دوم بازی می‌کردید!
پاسخ سیاه‌جامگان به پیکان؛همین اشتباهات نبود، باید در دسته دوم بازی می‌کردید!

پاسخ سیاه‌جامگان به پیکان؛همین اشتباهات نبود، باید در دسته دوم بازی می‌کردید!

آی اسپورت- پس از تساوی بدون گل دو تیم پیکان و سیاه جامگان ، تیم قزوینی به شدت علیه داوری اعتراض کرد و اعلام کرد داور با قصد علیه پیکان سوت زده است. محل دعوای پیکان هم پنالتی دقایق پایانی بود که صالحی داور مسابقه برای شاگردان کاظمی اعلام نکرد. حالا و در آستانه ی دیدار برگشت باشگاه سیاه جامگان بیانیه تند و تیزی علیه پیکان داده است که در زیر می خوانید. در طول فصل بارها داوری های بودار به نفع تیم پیکان انجام شد و حتی علیپور دبیر ستاد اخلاقی دستور پیگیری داوری های دیدار پیکان را داد و حالا تیم مشهدی با همین دستاویز به پیکان تاخته است.

به گزارش روابط عمومی باشگاه سیاه جامگان ابومسلم متن این بیانیه به این شرح است؛

حال که به لطف خداوند و با تکیه به جمعی از بازیکنان بومی و جوان خطه امام رضا(ع) توانسته‌ایم تا مرحله پلی‌آف رقابت‌های لیگ دسته اول پیش‌روی کنیم، همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد افراد مختلف که طاقت حضور یک تیم بی‌ادعا و کم هزینه را در لیگ برتر نداشته و بیش از آن‌که دلشان برای فوتبال این کشور بسوزد، نگران پول‌های هنگفتی هستند که برای صعود هزینه کرده و به آن نرسیده‌اند، شروع به حاشیه‌سازی برای سیاه‌جامگان ابومسلم کرده‌اند.

تمام صحبت هم پیرامون یک پنالتی گرفته نشده برای تیم پیکان است؛ اما سوال اینجاست که آن 2پنالتی مسلم که روی بازیکنان سیاه‌جامگان انجام شد و حتی یکی از آن‌ها با تشخیص تمارض داور و دادن کارت زرد، بازیکن ما را از دیدار برگشت محروم کرد، کجا دیده شد؟ اینکه سیاه‌جامگان بدون تریبون و بی سر و صدا، همهمه‌ای نه در کنار زمین و نه پس از بازی برای آن پنالتی‌ها راه نینداخت، نباید دستاویز خوبی برای دست پیش گرفتن مدیران پیکانی فوتبال باشد.

بدون شک اگر الطاف عمدتا سهوی داوری، امسال با برخی از تیم‌ها همسو نبود، قطعا حالا به جای داشتن حرص لیگ برتر، داشتند برای حضور در لیگ دسته دوم برنامه‌ریزی می‌کردند و حالا پیکانی‌ها این گونه مقابل تیم مشهدی جولان رسانه‌ای نمی‌دادند.

علی‌ایهالحال سوابق نشان داده که تا کنون کسی نتوانسته در قضاوت فردی صالح چون «احمد صالحی» تشکیل کرده و دامن داوری کشور را خدشه‌دار کند و ایمان داریم مدیران ارشد فدراسیون فوتبال اسیر این جوسازی تیم پرادعای پیکان که از سالن جلسات قرعه‌کشی مسابقات آغاز شد، نخواهند شد و بازی برگشت با حضور خیل عظیم هواداران مشهدی، در کمال سلامت برگزار و تیمی که شایستگی دارد راهی مرحله بعد خواهد شد، چرا که بارها گفته‌ایم «لیگ برتر مدینه فاضله سیاه‌جامگان نیست»!

     
آی اسپورت
2014-04-16 20:05:46
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر