فهرست
جنجال دوباره در تیم ملی؛ اردوی ایتالیا در آستانه لغو!
جنجال دوباره در تیم ملی؛ اردوی ایتالیا در آستانه لغو!

جنجال دوباره در تیم ملی؛ اردوی ایتالیا در آستانه لغو!

آی اسپورت - قرار بود تیم ملی ایران روز 23 مردادماه عازم ایتالیا شود تا اردوی خود را در شهر فلورانس برگزار کند. اما به احتمال فراوان این اردو لغو می شود! با توجه به اینکه اردو پشت اردو لغو می شود، پوست کارلوس کی‌روش و تیم ملی کلفت شده و به همین دلیل احتمالا ظرف روزهای آینده خبر رسمی لغو این اردو در رسانه ها اعلام خواهد شد.

ماجرا از این قرار است که فدراسیون فوتبال با مشکلات عدیده مالی روبروست. تا این لحظه هیچ پولی برای رزرو هتل و زمین تمرینی پرداخت نشده و آژانس هواپیمایی طرف قرارداد فدراسیون هم به دلیل طلب سنگین، حاضر نشده بلیط سفر به ایتالیا را در اختیارشان قرار دهد. همه این مشکلات باعث شده تا این لحظه فدراسیون فوتبال هیچ قراردادی با طرف ایتالیایی امضا نکند. جالب اینجاست که حتی بازی های تدارکاتی تیم ملی هم روی هواست و بدین ترتیب به احتمال فراوان ظرف روزهای آینده خبر لغو این اردو به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال اعلام می شود.

کارلوس کی روش هم کم و بیش در جریان این اتفاق قرار دارد. در صورت لغو اردوی ایتالیا تیم ملی ایران به احتمال فراوان اردوی خود را در تهران برگزار می کند. این تنها راهکار موجود برای برگزاری اردوی آماده سازی تیم ملی در آستانه مرحله نهایی انتخابی جام جهانی است. گویا در این زمینه مذاکراتی هم با مسئولان ورزشگاه آزادی شده و آنها پذیرفته اند تیم ملی در این ورزشگاه تمرین کند.

منبع: خبر آنلاین
     
آی اسپورت
2016-08-07 10:00:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر