فهرست
اعتراض رسمی پیکان؛ بازی با استقلال را عقب بیاندازید
اعتراض رسمی پیکان؛ بازی با استقلال را عقب بیاندازید

اعتراض رسمی پیکان؛ بازی با استقلال را عقب بیاندازید

آی اسپورت - باشگاه پیکان با ارسال نامه ای به سازمان لیگ خواستار تغییر زمان برگزاری دیدار تیمش مقابل استقلال شد. پیکان در چارچوب هفته سوم امروز مقابل تراکتورسازی به میدان خواهد رفت اما استقلال روز جمعه هفته گذشته دیدار خود را برگزار کرده و با توجه به فاصله کم باقیمانده تا دیدار هفته چهارم پیکانی ها چنین درخواستی را کرده اند. قرار است مسئولان سازمان لیگ امروز در این خصوص تصمیم گیری کنند.
 
پیکان امروز در سومین بازی‌اش در لیگ به مصاف تراکتورسازی می‌رود. دلیل اینکه چرا این بازی دیرتر از بقیه بازی‌ها برگزار می‌شود مخالفت شورای تأمین استان آذربایجان شرقی است. چون تبریز شرایط برگزاری دو بازی هم زمان در یک روز را نداشته. دیروز هم گسترش فولاد در تبریز میزبان پرسپولیس بود. به این خاطر بازی تراکتورسازی امروز برگزار می شود.
 
از سوی دیگر پیکانی ها هم به این موضوع اعتراض دارند که چرا باید به رغم برگزاری یک دیدار خارج از خانه به فاصله سه روز بعد در تهران میزبان استقلال باشند. پیکانی ها خواهان برگزاری این بازی در روز جمعه هفته جاری هستند ولی مسئولان سازمان لیگ با توجه به تشکیل اردوی تیم ملی که قرار است روز جمعه آغاز شود و استقلال هم بازیکن ملی پوش دارد نمی توانند این دیدار را دیرتر از این برگزار کنند.

کد خبر:9402
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-07 10:30:58
نظر دهید

۱ نظر
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۵
جلالی باید این دفعه کارشو با سازمان لیک یکسره کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر