فهرست
عنایتی کری خواند؛ پرسپولیس را 8 تایی می‌کنم
عنایتی کری خواند؛ پرسپولیس را 8 تایی می‌کنم

عنایتی کری خواند؛ پرسپولیس را 8 تایی می‌کنم

آی اسپورت - روز 5 شنبه پرسپولیس در ورزشگاه آزادی باید به مصاف صبای قم برود. رضا عنایتی به عنوان مهم‌ترین چهره تیم صبا به شدت منتظر این بازی است. او درباره تقابل با پرسپولیس گفته است:« بازی فوق العاده سختی در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس خواهیم داشت. تمام تلاش مان را می کنیم تا با امتیاز این دیدار را ترک کنیم و به استقبال تعطیلات برویم. باید در تعطیلات لیگ از لحاظ بدنی و فنی وضعیت مان را بهبود بخشیم. ما اصلا نگاهی به بقیه تیم ها نداریم و فقط برای خودمان برای می کنیم. تاکنون 7 گل به پرسپولیس زده ام و تلاش می کنم باز هم دروازه این تیم را باز کنم تا هشتمین گلم را نیز به پرسپولیس بزنم.» 

کد خبر:9402
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-07 11:57:32
نظر دهید

۴ نظر
برزو
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۸
تازه اینو هم در نظر بگیرین که عنایتی در فوتبال حرفه ای این تعداد گل رو به لنگی ها زده و نه مث همایون بهزادی مرحوم قبل از اینکه تلویزیون سیاه و سفید وارد عرصه ی تکنولوژی بشه.
سرور لنگ
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
ای ول
شهروند
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۱۴
۷ تا گل تو ۳۰ سالی که شما تو لیگ هستی خیلی زیاد نیست آقای عنایتی
حمیدرضا
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۶
برزوخان آخه این آقا قابل قیاس با مرحوم همایون خان بهزاردی نیست… مثل این میمونه که هوادارهای بارسا مسی رو با دی استفانو مقایسه کنند که اصلا شدنی نیست… همایون بهزادی زمان بازی کردنش جزء پنج تا سرزن اول دنیا بوده، دوست عزیزیه خرده موقع کامنت نوشتن حرمت سن و سال و کسانی که بینمون نیستند رو هم نگهدار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر