فهرست
پوگبا برای انجام تست پزشکی‌اش مخفیانه وارد منچستر شد
پوگبا برای انجام تست پزشکی‌اش مخفیانه وارد منچستر شد

پوگبا برای انجام تست پزشکی‌اش مخفیانه وارد منچستر شد

آی اسپورت - چند رسانه معتبر انگلیسی گزارش دادند که پل پوگبا به‌طور مخفیانه وارد شهر منچستر شده تا در تست‌های پزشکی منچستریونایتد شرکت کند. براساس این گزارش‌ها این هافبک فرانسوی شب گذشته (شنبه) وارد این شهر شده تا سرانجام عنوان گرانقیمت‌ترین انتقال تاریخ به نامش بخورد.
 
ظاهراً قرار بوده منچستریونایتد روز پنجشنبه خرید پوگبا را به‌طور رسمی اعلام کند، اما تأخیری ناخواسته در این کار به‌وجود آمده است. رسانه‌های انگلیسی عنوان کرده‌اند که پوگبا احتمالاً امروز (یکشنبه) به‌طور رسمی به‌عنوان بازیکن منچستریونایتد به رسانه‌ها و هواداران معرفی خواهد شد.
 
گفته می‌شود دو باشگاه یوونتوس و منچستریونایتد در ازای 110 میلیون یور بر سر انتقال پوگبا به اولدترفورد به توافق رسیده‌اند و مینو رایوالا، مدیربرنامه‌های این بازیکن هم 24 میلیون یورو از این انتقال عایدش می‌شود. در حالی این خبر در رسانه‌های انگلیسی دست به دست چرخیده است که روز گذشته ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس در کنفرانس خبری گفت که پوگبا بازیکن یوونتوس است و باید به تمرینات تیم بازگردد. پوگبا که بین سال‌های 2009 تا 2012 در منچستریونایتد عضویت داشت، فصل گذشته 35 بازی برای بانوی پیر انجام داد و هشت گل به‌ثمر رساند و 13 پاس گل هم به هم‌تیمی‌هایش داد.

کد خبر:9402
     
آی اسپورت
2016-08-07 12:58:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر