فهرست
سرنوشت متفاوت پرسپولیس نسبت به فصل قبل: پیشرفت 23 هفته‌ای
سرنوشت متفاوت پرسپولیس نسبت به فصل قبل: پیشرفت 23 هفته‌ای

سرنوشت متفاوت پرسپولیس نسبت به فصل قبل: پیشرفت 23 هفته‌ای

آی اسپورت – دوری پرسپولیس از صدرجدول لیگ، برای هواداران این تیم طولانی و خسته کننده بود. سرخپوشان اواخر لیگ سیزدهم صدر را از دست دادند و لیگ چهاردهم، هیچوقت جزو بالانشین‌ها نبودند. فصل پیش پرسپولیس برانکو لیگ را در قعر جدول شروع کرد اما با صعودی ناگهانی، هفته بیست و ششم برای اولین بار صدرنشینی را جشن گرفت. آن‌ها در نهایت قهرمان لیگ نشدند اما پس از حدود 60 بازی، رسیدن به صدرجدول لیگ برتر را تجربه کردند.

پرسپولیس این فصل، 23 هفته زودتر از فصل پیش به صدرجدول رسید. آن‌ها از سه بازی ابتدایی لیگ، دو بازی را بردند و یک بار با فولاد مساوی کردند تا بدون رقیب در صدرجدول لیگ قرار بگیرند. جالب اینجاست بجز پرسپولیس برانکو، هیچ تیمی نتوانسته از سه بازی گذشته همین 7 امتیاز را هم بگیرد.

فصل پیش و در هفته سوم، پرسپولیس برای اولین بار حضور در رده آخر لیگ برتر را تجربه کرد و بین شانزده تیم لیگ، شانزدهم شد. امسال دقیقا در همین هفته، آن با شکست گسترش فولاد اولین حضورشان در صدر جدول را جشن گرفتند.کد خبر: 9406
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-07 13:40:22
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۹
اخرم مثل ده سال گذشته جام نمیگیرن خخخ
شیش درچهار
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
جام بگیریم یا نگیریم شما فاتحه تون خونده است
مکتب انسان ساز شاهین
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۵
از لحظه لحظه بازی های این تیم لذت می بریم، آخر فصل هرچی بشه مهم نیست، مهم اینه نود دقیقه حمله و پاس و کارهای ترکیبی داریم... نکته دیگه اینه که در هر صورت بالای سر تیم ششتایی جهارتایی پانزدهم جدول هستیم :)
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۲۵
اگر فکری به حال انبود موقعیت های از دست رفته نکنن بازم قهرمان نمیشیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر