فهرست
بدنسازی سنگین بلای جان استقلال
بدنسازی سنگین بلای جان استقلال

بدنسازی سنگین بلای جان استقلال

آی اسپورت-منصوریان روی تمرینات بدنسازی و فشار روی بازیکنان برای بالا نگه داشتن آمادگی بدنی آن‌ها، نفت تهران را در دو فصل گذشته تبدیل به یکی از خستگی ناپذیرترین تیم‌های لیگ برتر کرده بود. تیمی که بازیکنانش نود دقیقه کامل می‌جنگیدند و در دقایق پایانی، خطرناک‌ترین تیم لیگ محسوب می‌شدند. حالا همین برتری، در استقلال تبدیل به نقطه ضعف منصوریان شده است.
استقلال در بازی با نفت تهران و صنعت نفت آبادان، گل اول را زد و از حریفش جلو افتاد اما نتوانست برد را نگه دارد. آنها مقابل استقلال خوزستان هم گل مساوی را زدند اما دوباره مغلوب شدند. اگر استقلال مثل پرسپولیس توانایی نگه داشتن گل‌هایش در این سه بازی را داشت، در حال حاضر به جای قعرنشینی بالاتر از سرخپوشان در صدرجدول لیگ برتر بود.
از 5 گل خورده استقلال در این فصل، 4 گل در نیمه دوم وارد دروازه این تیم شده‌اند. تک گل نفت تهران، گل دوم استقلال خوزستان و هر دو گل صنعت نفت، گل‌های خورده استقلال در نیمه دوم بودند. استقلال خوزستان، تنها تیمی بوده که نیمه اول به استقلال گل زده و دروازه این تیم را باز کرده است. بحران بدنی استقلالی‌ها، فعلا پاشنه آشیل تیم منصوریان شده و در صورتی که آنها خیلی زود به وضعیت مورد نظر منصوریان نرسند، شاید خیلی زود عمر مربی محبوب آبی‌ها تمام شود.
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-07 18:56:56
نظر دهید

۴ نظر
مکتب انسان ساز شاهین
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۷
استقلال ناهماهنگ است، مربی این تیم بیشتر ادا درمیاره و کار تاکتیکی خاصی انجام نمیده.... تیمی که دوجین بازیکن طراح داره اما کار ترکیبی و پاس عمقی تو بازیهاش نیس و بزن زیرش بازی می کنه چه ربطی داره به بدنسازی ؟!!!
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۱
فرشینگ بعد از نیم فصل!!!
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۴
کدوم مشکل بدنی؟ خود خسرو حیدری گفته مشکل ما بدنی نیست. همه داشتن ول میچرخیدن و فقط کیسه بدنسازی کرده؟!! کم مزخرف بگید. ایراد کیسه اینه که مثل همه سالهای گذشته، تنها تاکتیکشون اینو که توپو بدن خسرو سانتر کنه
آرش
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۹
تا وقتی طرفدارهای استقلال چشمشون رو روی ضعف مربی گری علی سمندون میبندند و بهانه بدنسازی میارند اوضاع اس اس درست بشو نیست

مرد حسابی بازیکن ها تو زمین ول میچرخند واسه خودشون بازی میکنند

مشخصه که شرح وظایف تعریف نشده نه شرح وظایف انفرادی نه شرح وظایف تیمی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر