فهرست
عنایتی علیه پرسپولیس/ در جستجوی هشتمین گل
عنایتی علیه پرسپولیس/ در جستجوی هشتمین گل

عنایتی علیه پرسپولیس/ در جستجوی هشتمین گل

آی اسپورت- رضا نوروزی این هفته نهمین گلش را وارد دروازه استقلال کرد. این آمار البته بدون احتساب گلی است که او با پیراهن پیکان در یک بازی دوستانه به آبی ها زده بود. حالا رضا عنایتی می خواهد مقابله به مثل کند و همان کاری را با پرسپولیس کند که نوروزی با استقلال کرد.
عنایتی که این هفته به عنوان کاپیتان صبا برابر پرسپولیس قرار می گیرد، می گوید:«بازی فوق العاده سختی در ورزشگاه آزادی مقابل پرسپولیس خواهیم داشت. تمام تلاش مان را می کنیم تا با امتیاز این دیدار را ترک کنیم و به استقبال تعطیلات برویم. باید در تعطیلات لیگ از لحاظ بدنی و فنی وضعیت مان را بهبود بخشیم. ما اصلا نگاهی به بقیه تیمها نداریم و فقط برای خودمان برای می کنیم. تاکنون 7 گل به پرسپولیس زده ام و تلاش می کنم باز هم دروازه این تیم را باز کنم تا هشتمین گلم را نیز به پرسپولیس بزنم».
 
استقلال/ 2 گل
در پیروزی 3 بر 2 استقلال بر پرسپولیس در بازی برگشت لیگ چهارم، گل اول استقلال و بازی را زد. در بازی رفت لیگ پنجم هم با پیراهن استقلال تک گل بازی را وارد دروازه پرسپولیس کرد.
 
مس/ یک گل
 در تساوی 2 بر 2 مس و پرسپولیس در لیگ دوازدهم، او زننده گل اول کرمانی ها در آزادی بود.

صبا/ 3 گل
در تساوی 2 بر 2 صبا و پرسپولیس در لیگ یازدهم، هر دو گل تیمش را در قم زد. هر دو گل او هم از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید. در لیگ سیزدهم هم که صبا در آزادی با نتیجه 3 بر یک به پرسپولیس باخت، او زننده تک گل مهمان بود.

سپاهان/ یک گل
در پیروزی 4 بر یک سپاهان با امیر قلعه نویی در لیگ نهم برابر پرسپولیس، عنایتی گل چهارم تیمش را در آزادی به ثمر رساند.
 
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-07 19:11:30
نظر دهید
۴ نظر
-
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۴۶
باشه بیا بزن
مکتب انسان ساز شاهین
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۴۸
خخخخخخخخخخخخ رضا نوروزی ده گل زده... عنایتی هم پس از 23 سال بازی در لیگ و چهل بار بازی کردن جلوی پرسپولیس 7 گل زده که شاهکار است :)))))) در همین راستا استقلال یه ستاره دیگه اضافه می کنه :))))))
علیرضا
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۳:۰۰
عنایتی گلهای لیگی شو گفته وگرنه سال 78 در جام حذفی با آدنیس خراسان هم به پرسپولیس گل زده بود.در اصل 8تا زده
ارش
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۷
وای اگر گل بزنه استقلالیهایی که میخواند بیزند بیرون شادی کنند چی ببوشند ؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر