فهرست
اشتباهات مرگبار ادامه دارد/ واقعا خسته نباشید
اشتباهات مرگبار ادامه دارد/ واقعا خسته نباشید

اشتباهات مرگبار ادامه دارد/ واقعا خسته نباشید

آی اسپورت- درست مثل هفته اول، هفته سوم هم لیست پر و پیمانی از گلهایی داشت که با اشتباهات فردی تیم رقیب به ثمر نشستند.
 
فرناندو ده خسوس
توپی که از روی خط دروازه عبور می کرد را با یک واکنش عجیب و غریب به تیر افقی کوباند. همان توپ را در برگشت هم نتوانست دفع کند و با یک گل به خودی، بالاخره دروازه اش را در لیگ شانزدهم باز شده دید.
 
مهرداد طهماسبی
ضربه ایستگاهی مهدی رجب زاده به تیر عمودی دروازه می خورد و به بازی برمی گشت اگر طهماسبی آن شیرجه عجیب و غریب را نمی زد. او با دو پای جمع کرده به سمت توپ پرید ولی بعد از شیرجه رفتن نتوانست پاهایش را همان طور نگه دارد. توپ بعد از برخورد به تیر دروازه به پاهای او خورد، تغییر مسیر داد و وارد دروازه شد.
 
علی عبدالله زاده
با یک اشتباه مرگبار، تنها گل استقلال را ساخت. 3 مدافع دیگر صنعت نفت روی صحنه گل استقلال به خوبی جلوتر رفته و مهاجمان این تیم را در موقعیت آفساید قرار داده بودند اما عبدالله زاده با اهمالش این محوطه را پوشش داد تا گل قربانی آفساید نشود.
 
وریا غفوری
با یک ضربه محکم، به راحتی می توانست توپ را دفع کند اما اجازه برخورد توپ به زمین و چرخیدن نوروزی را داد تا دروازه رحمتی باز شود.
 
فرشید اسماعیلی
هنوز به درون محوطه جریمه نرسیده، یک تکل چشم بسته زد. نوروزی اصلا او را ندید و قصد فریب دادنش را هم نداشت بلکه می خواست توپ را روی پای دیگرش بیاورد ولی در مسیری که اسماعیلی تکل زد، چیزی برای دفع کردن وجود نداشت.
 
اکبر ایمانی
جلوی مدافع خودی ایستاد تا او نتواند توپ را دفع کند. خودش هم به جای دفع توپ، آن را با یک پاس آرام به مهاجم ذوب آهن داد تا فولاد گل دوم را خورد.
 
عباس کاظمیان و دروازه بان سیاه جامگان
یکی از مضحک ترین گلهای تاریخ لیگ برتر. ضربه حسن زاده را دروازه بان سیاه جامگان برگشت داد. توپ جلوی پای کاظمیان افتاد. او توپ را نزد تا دروازه بان مهارش کند. دروازه بان هم دیر به سمت توپ رفت چون منتظر بود کاظمیان دفعش کند. ترابی هم سر رسید و گلش را زد. واکنش گزارشگر بازی بسیار جالب بود:«واقعا خسته نباشید».
 
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-07 20:01:27
نظر دهید
۱ نظر
مکتب انسان ساز شاهین
يكشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
گل امیری روی تیزهوشی این بازیکن به ثمر رسید دمش گرم.... به قول ورزش سه گل فن باستنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر