فهرست
نتیجه گیری ویژه : پینگ پنگ ایران در ریو موفق بود!
نتیجه گیری ویژه : پینگ پنگ ایران در ریو موفق بود!

نتیجه گیری ویژه : پینگ پنگ ایران در ریو موفق بود!

آی اسپورت - اگر فکر می کنید حذف هر سه نماینده تنیس روی میز ایران از رقابتهای المپیک عملکردی ضعیف برای این رشته ورزشی محسوب می شود کاملا در اشتباهید چرا که بر اساس ملاکهای فدراسیون پینگ پنگ، کارنامه نمایندگان ایران در المپیک موفق بوده است. چطور؟ الان خدمتتان عرض می کنیم. مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون پینگ پنگ یکماه قبل مصاحبه ای با خبرگزاری مهر داشته و در پاسخ به سئوالی درباره انتظارش از سه نماینده ایران در المپیک گفته: " از نظر من همین که بازیکنان ما بتوانند در مرحله مقدماتی المپیک صاحب برد در یک بازی شوند، قابل قبول است و این به نوعی ملاک ما برای ارزیابی آنهاست. در المپیک لندن نمایندگان ما صاحب برد در گیم شدند اما امید داریم در ریو بتوانیم برنده یک بازی کامل شویم"
از آنجایی که نیما عالمیان توانست اولین بازی اش را از حریف 16 ساله امریکایی اش ببرد، طبق حرفهای آقای رئیس باید نتیجه بگیریم که پینگ پنگ ایران کارنامه خوبی در ریو داشته است.


کد خبر: 9408
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-08 07:33:45
نظر دهید
۲ نظر
محمد
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۳
چطور؟ الان خدمتتان عرض می کنیم. مگه قصه حسین کرد میخواین تعریف کنیم. اخه خبر با این ادبیات کار می کنن .چندتا پیشنهاد دارم. آخرش بنویسید بالا رفتیم دوغ بود پایین اومد ماست بود قصه ما راست بود. ابتدای هر بند(پارگراف) یه القصه، الحکایت، داشتم می گفتم چیزی بنویسین‌.
برزو
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۴
خبر هیچ مشکلی نداشت نه از لحاظ نگارش و نه از لحاظ محتوا و دایره لغات و جملات //خطاب به کامنت اول: شما که لالایی بلدی یه سایت ورزشی درست کن رنکینشو بیار زیر 1000 ایران یا تو یکی از سایتها برو نویسنده شو. ایراد گرفتن راحته اگه خیلی بلدی بیا وسط گود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر