فهرست
چهره روز: این کرار کجا؟ کرار استقلال کجا؟
چهره روز: این کرار کجا؟ کرار استقلال کجا؟

چهره روز: این کرار کجا؟ کرار استقلال کجا؟

آی اسپورت - دیدن بازیهای این فصل تراکتورسازی برای هواداران استقلال یک حسرت بزرگ دارد. اینکه بازیکنی که در تیم آنها جز حاشیه و جنجال کاری بلد نبود حالا تبدیل به یکی از مهره های کلیدی تراکتور شده است. کرار جاسم در بازگشت به فوتبال مسخره! ایران بازیهای بسیار خوبی برای تیم امیر قلعه نویی انجام می دهد. او که هفته اول و در بازی مقابل استقلال خوزستان پاس گل داده بود بعد از ناکامی در باز کردن دروازه حسن هوری در هفته دوم، دیروز جلوی پیکان جدا از آنکه اولین گل فصلش را به ثمر رساند در یکی دو صحنه با پاس های عمقی فوق العاده اش برای مهاجمان تراکتور موقعیت گلزنی ایجاد کرد.


کد خبر: 9408
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-08 08:21:50
نظر دهید

۳ نظر
بهرام
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۷
من بازی رو نگاه میکردم دوتا پاس عمقی محشر داد که یکیشو داور به اشتباه آفساید گرفت و تک به تک ادینیو رو خراب کرد. یکی رو هم که ادینیو دروازه بان رو دریبل کرد و زد بیرون.
میثم
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۳۱
تازه بعد گل رقص آذری هم میکنه
Danial
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۰۲
به عنوان یک استقلالی میگم تمام حاشیه‌های فصل قبل کرار بدون شک تقصیر باشگاه استقلال بود و بی‌ انضباطی مالی‌ باعث و بانی همه حاشیه‌های کرار بود. کرار بدون شک یک سرو گردن فوتبالش از سطح ایران بالاتر هست. الان هم شک نکنید تو تراکتور داره پولش رو سر وقت میگیره و مثل آدم داره بازی میکنه کاری که تمام فوتبالیست‌های حرفه‌ای در دنیا انجام میدان.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر