فهرست
دیسلایک: مظلوم‌نمایی به سبکِ احسان روزبهانی!
دیسلایک: مظلوم‌نمایی به سبکِ احسان روزبهانی!

دیسلایک: مظلوم‌نمایی به سبکِ احسان روزبهانی!

آی اسپورت- لحظاتی بعد از پایان راند سوم، احسان روزبهانی تنها ایرانی متعجب از بالارفتنِ دست حریف هلندی بود. همه آن‌هایی که در ایران پای گیرنده‌ها نشسته بودند، به خوبی می‌دانستند رقیبِ احسان در هر دو راند اول پیروز شده و فاصله دو نفر در راند سوم نیز آنقدر زیاد نیست که روزبهانی هیچ شانسی برای برنده‌شدن در این مسابقه داشته باشد. واکنش بوکسور ایرانی اما درست مثل همیشه بود. او برای پاسخ‌دادن به احساس ایرانی‌ها که تا حوالی 3 بامداد برای تماشای مسابقه‌اش بیدار ماندند و سرخوردگی یک شکست تلخ را تجربه کردند، به سراغ بهانه همیشگی‌اش رفت. به سراغ سرزنش داورها و دست گذاشتن روی تکراری‌ترین جمله تاریخ:«داورها حقم را خوردند».
 احسان روزبهانی مدت زیادی برای حضور در المپیک تمرین کرد و البته همیشه از مانور رسانه‌ای قدرتمندی نیز برخوردار بود. نتیجه همه این تمرین‌ها، چیزی به جز شکست در اولین مسابقه المپیک 2016 نبود. احسان که در المپیک قبلی چهره شده بود، این بار انتظارات را برآورده نکرد و مسابقه بسیار ضعیفی را پشت سر گذاشت. برد و باخت، بخشی از تقدیر هر مسابقه است و دیروز، روز روزبهانی نبود. بیشتر از شکست‌ اما، احسان باید به خاطر برخوردش با شکست مواخذه شود. او همچنان نمی‌پذیرد که عملکرد ضعیفی در رینگ داشته و تنها سایه‌ای از احسان روزبهانی بوده است. به نظر می‌رسد تا زمانی که او هر شکست را به داورها مربوط کند، هرگز پیروزی فوق‌العاده‌ای به دست نخواهد آورد. کاش این ورزشکار به جای گوشه رینگ بردن داورها در هر مصاحبه، چند مشت هم به حریفان‌اش بزند تا به همین سادگی آن حجم باورنکردنی از ستایش و تبلیغ را دود نکند. 

کدخبر:9405
  ۳  
آی اسپورت
2016-08-08 12:01:28
نظر دهید

۳ نظر
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۸
این اصلا تا حالا چه افتخاری داشته،همیشه همون مرحله اول یا دوم حذف میشه بعد میگه داورها حقمو خوردن
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۰۰
وقتی بوکس ما پیشرفت میکنه که آقای ناطق نوری که از زمان دانیناسورها رئیس فدراسیون بوکس هست، تشریفش رو ببره
نمیدونم چرا هیچ رئیس فدراسیونی جرات برکنار کردن اینو نداره!!
آقای گودرزی میترسی خودتو هم شوت کنن؟
بوکسور
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۳۷
ای اسپورت متاسفم ، شما بوکسور بودین نمیدونستیم؟ من خودم بوکسورم میدونم که دست احسان باید میرفت ، باید حرف مردم هم بشنوین که احسان بدون هیچ هزینه ای به المپیک رسید، نباید شما تخریب کنید ایشون روو تمام تلاششون رو کردن و حریف هلندی فقط دفاع میکرد مگه مشت هم میزد؟!!!! متاسفم براتون ، احسان پیش من و تمام مردم عزیزه و کسی حق تخریبشون رو نداره چون تمام تلاششون رو کردن و از نظر ما مسابقه رو بردن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر