فهرست
بازنده بزرگ بازگشت رامین/ ماهینی یا فرشاد؟
بازنده بزرگ بازگشت رامین/ ماهینی یا فرشاد؟

بازنده بزرگ بازگشت رامین/ ماهینی یا فرشاد؟

آی اسپورت- تغییر لحن مدیران پرسپولیس در روزهای اخیر، نشان می‌دهد رامین رضاییان فاصله‌ای زیادی تا بازگشت به باشگاه پرسپولیس ندارد. برانکو ایوانکوویچ که ظاهرا از رفتار رامین در ابتدای فصل راضی نیست، همچنان هیچ تمایلی برای بازگشت مرد شماره 27 نشان نمی‌دهد اما در همه مصاحبه‌ها از کیفیت فنی رضاییان حرف می‌زند تا به نوعی تمایل‌اش را برای حضور دوباره او در تیم نشان بدهد. به نظر می‌رسد ظرف روزهای آینده رامین دوباره پیراهن باشگاه پرسپولیس را بر تن می‌کند و برای این باشگاه به میدان می‌رود. او در همه هفته‌های فصل گذشته در پست دفاع راست برای تیم برانکو بازی کرد اما شاید در این فصل، سرنوشت متفاوتی در انتظار این بازیکن باشد.
 بازگشت رامین به پرسپولیس، در درجه اول جای ثابت حسین ماهینی در ترکیب را تهدید می‌کند. ماهینی در مسابقه اول تیمش با سایپا بی‌نقص ظاهر شد اما در دیدار هفته دوم با فولاد نمایش خوبی نداشت. تفاوت این دو نمایش، مربوط به تفاوت وظایف او در زمین مسابقه بود. کاپیتان دوم پرسپولیس در بازی با سایپا تقریبا هیچ نفوذی انجام نداد و کاملا مشغول کارهای دفاعی شد اما در دیدار فولاد تلاش کرد رو به جلو بازی کند و بارها توپ را لو داد و گل فولاد نیز در نتیجه یکی از اشتباهات او در فاز هجومی به دست آمد. ماهینی در بازی هفته سوم با گسترش دوباره روی کارهای دفاعی متمرکز شد و عملکرد نسبتا موفقیت‌آمیزی داشت. با این وجود این بازیکن هنوز هم به نسبت دو سال قبل، در سطح پایین‌تری فوتبال بازی می‌کند و در صورت بازگشت رامین به پست دفاع راست، احتمالا تا پایان فصل به نیمکت دوخته خواهد شد.
 احتمال دیگر در ترکیب پرسپولیس در صورت اضافه‌شدن رضاییان، بازی او در پست هافبک راست به جای فرشاد احمدزاده است. احتمالی که در فصل گذشته نیز چند بار مطرح شده بود. برانکو علاقه زیادی به بازی فرشاد دارد و درست مثل فصل گذشته، در این فصل نیز به عنوان یک بازیکن ثابت از او استفاده می‌کند. فرشاد در هفته اول لیگ بهترین بازیکن تیمش بوده اما در دو مسابقه بعدی درخشان ظاهر نشده و هواداران باشگاه را راضی نکرده است. خصوصیات هجومی رضاییان، پتانسیل بازی در خط هافبک را به بهترین شکل برای او ایجاد می‌کند. رضاییان یک بازیکن کاملا موقعیت‌شناس و گلزن است و شاید همین موضوع، منجر به حضور او در خط هافبک تیم برانکو شود. او در صورت حفظ فرم فصل گذشته، از هر دو بازیکن جناح راست پرسپولیس در این فصل بهتر است و اگر پاسخ مثبت نهایی را از برانکو بگیرد، بعد از چند هفته نیمکت‌نشینی، تبدیل به مهره بدون تغییر تیم او خواهد شد.  


کدخبر:9405
  ۷  
آی اسپورت
2016-08-08 13:27:35
نظر دهید

۷ نظر
hh
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۳
بالاخره ما نفهنیدیم یک تیم باید نیمکت قوی داشته باشه یا نه ؟وقتی بازیکن ضعیف روی نیمکت تیم هست معترضین وقتی قوی هست بحث قربانی شدن و....مطرح میکنین .
محمد
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
ماهیتی میره چپ، رامین راست.ربیع خواه هم میره رو نیمکت خیلی هم خوب میشه.سمت چپ دفاعمون خوب میشه.راست هم حمله
...
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۶
تنها کسانی که بازنده این انتقال میشن تیم های لیگ برتری مخصوصا اف سی کیسه...
چون با بازگشت رضاییان ماهینی یه کات بک میزنه به دوران بازی تو ذوب و میشه دفاع چپ. . رامینم میشه دفاع راست.. البته یه احتمال دیگه هم داره که ماهینی بشه دفاع وسط و انصاری بره دفاع چپ که البته با توجه به عملکرد خوب انصاری و هماهنگیش با سید این احتمال فقط در حد گمانه زنی
pers
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۰۹
به نظر من رامین بره راست ارام طبع بره چپ ارام طبع عاللیه ولی خوب ماهینی هم هست البته به نظر من ماهینی یه خورده تو حمله ضعیفه ارام طبع سرعتش بیشتره
برزو
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۳
اونا که سرمربی سابق رئال مادرید و تیم ملی پرتغال رو با تاپالوویچ مقایسه میکردند تحویل بگیرند!
حامد
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۴۰
فرق سرمربی سابق رئال و پرتغال و منچستر با تاپالوویچ دلال همین جاها مشخص میشه // و رضاییانی که قرارداد سه ساله با لنگپولیس رو "اعدام" خودش میدونه! // تیم چرت، سرمربی چرت تر، هواداران چرت تر تر!!
پدر برزو و حامد
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۴۲
بسوز برزو پسرم که با اکانت حامد هم میایی :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر