فهرست
برانکو عقب‌نشینی کرد: رامین، برمی‌گردد!
برانکو عقب‌نشینی کرد: رامین، برمی‌گردد!

برانکو عقب‌نشینی کرد: رامین، برمی‌گردد!

آی اسپورت - راه بازگشت رامین رضاییان به پرسپولیس هموار شده و او در صورت پذیرش شروط باشگاه برای قرارداد جدید، به این تیم برخواهد گشت. برانکو در روزهای ابتدایی بازگشت رضاییان، بارها با حضور دوباره او در باشگاه مخالفت و اعلام کرده بود در لیست تیم، جایی برای بازیکن جدید وجود ندارد. پرسپولیسی‌ها برای خرید رضاییان، یا باید گولچ را از لیست خارج کنند یا به جای لوبانف دروازه‌بان زیر 23 سال بخرند.

مقاومت برانکو، تا شنبه و بازی با گسترش فولاد ادامه داشت. برانکو پس از بازی هم گفت قصدی برای بازگرداندن رضاییان ندارد اما جلسه با طاهری سرانجام نظر او را تغییر داد. قرار است فردا جلسه‌ای برای تعیین تکلیف رضاییان برگزار شود و برانکو احتمال بازگشت رضاییان بعد از جلسه فردا را تایید کرده است.

فصل پیش محسن مسلمان، با نظر باشگاه و بدون موافقت برانکو جذب شد و این فصل طارمی، بازیکنان اوکراینی و حالا رامین رضاییان، با فشار باشگاه جذب شدند. با توجه به تعطیلی تقریبا یک ماهه لیگ برتر، رضاییان ممکن است بر خلاف طارمی حتی نیمکت نشینی در بازی‌های ابتدایی را هم تجربه نکند.کد خبر: 9406
  ۱۱  
آی اسپورت
2016-08-08 16:49:50
نظر دهید
۱۱ نظر
برزو
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
اونا که تاپالوویچ رو با سرمربی سابق رئال و پرتغال مقایسه میکردند تحویل بگیرن.
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۱۸
درود بر برانکو که صبر کرد تا رامین به اندازه کافی تنبیه بشه و سپس موافقت کرد
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۹
رامین کابوس کیسه کشاست
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۲
دم برانکو گرم
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۷
سرمربى محترم و جنتلمن تیم بزرگ پرسپولیس - جناب اقاى برانکو ایوانکویچ - بعنوان یکى از آحاد هواداران میلیونى و انبوه پرهوادارترین تیم اسیا - پرسپولیس بزرگ - و نیز همسو با خواسته و درخواست تمامى هواداران از تصمیم شجاعانه ، بزرگوارانه و مثبت جنابعالى مبتنى بر اخلاق عفو و گذشت جهت حضور دوباره رامین رضاییان در ترکیب پرسپولیس صمیمانه سپاسگزارى و قدردانى مى نمایم. بى شک با حضور رضاییان - بعنوان اماده ترین و با کیفیت ترین بال رأست حال حاضر فوتبال ایران - انشاءالله - مى باید شاهد حضور غرور افرین و افتخارامیز همزمان پرسپولیس در هر سه جام برتر ، حذفى و لیگ قهرمانان اسیا باشیم. بدون تردید عوامل تیم رقیب از تصمیم بزرگوارانه شما که مو جب تقویت تیم خواهد شد شدیداً عصبانى و ناراحت بوده و با اسامى مختلف جوسازى و ترور شخصیت خواهند نمود اما مطمئن باشید همه هواداران پرسپولیس چونان همیشه پشتیبان شما و مشخصاً تصمیم ارزش سازتان در بخشش رامین رضاییان خواهند بود.
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۳۹
کاملاً ردّ پاى عوامل تیم کیسه در تنظیم مطلب بالا معلومه و نیز تمام و کمال مشخصه بدجورى سوختن ولى خویشتن دارى را واسه همین مواقع توصیه کردن ، هرچند سخته ولى یه کم خودتون رو کنترل کنید چون تلاشتون واسه اینکه برانکو رو وادار به واکنش إحساسى نمایید کاملاً تکرارى و نخ نماست بى شک برانکو خیلى پخته تر و باتجربه تر از این هاست که توى دام و تله این بازى هاى کهنه شماها گیر کنه و با طراحى مسموم امثال شما اسیب دیده ها از تصمیم کاملاً درست منطبق بر روحیه مثبت بخشش ، عفو و در نتیجه جذب رضاییان صرف نظر کنه .. مطمئن باشید ادرسو کاملاً عوضى امدید ، سریعاً برگردید و حتماً از أب حنک هم استفاده کنید.و شک نکنید تمامى هواداران میلیونى پرسپولیس هم صدا و به اتفاق از تصمیم برانکو در جذب و استفاده دوباره رضاییان کاملاً حمایت و پشتیبانى میکنند...
برزو
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۳۹
فرق سرمربی سابق رئال و پرتغال و منچستر با تاپالوویچ دلال همین جاها مشخص میشه // و رضاییانی که قرارداد سه ساله با لنگپولیس رو "اعدام" خودش میدونه! // تیم چرت، سرمربی چرت تر، هواداران چرت تر تر!!
علی پرسپولیسی
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۴
ناله های یک کیسه کش خخخ
برزو
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۱:۵۶
جای حیوونای کثیفی مث رامین و دایومی و 24 دوپینگی و یاسین ایدزی و مصی جون صیغه دولابی فقط در باغ وحش لنگستانه....
برزو
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۱۷
دوباره یکی با سواستفاده از اسم کاربری من یه کامنت گذاشته که دوستان خودشون میدونن خط و مشی کامنت گذاشتن من هیچ سنخیتی با این ادبیات نداره و امیدوارم خود دوستان متوجه کامنتهای این آدم فیک بشن و هی مجبور به توضیح نباشم.
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۰۶
لنگی بی شرفی که یاد گرفتی میای به نام من که برزوی اصلی هستم خایمالی لنگیای پلشتو میکنی اینو بدون من صدای اکثریت خاموش و سرکوب شده تاج کبیر هستم که تو این سی و خرده ای سال نکبتی توسط تازه به دوران رسیده های پلشت لنگی خفه شده بود....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر