فهرست
استتوس: برد ما لطف خداست. باخت ما خواست خدا!
استتوس: برد ما لطف خداست. باخت ما خواست خدا!

استتوس: برد ما لطف خداست. باخت ما خواست خدا!

1. آمریکا بازیکن 16 ساله اش را آورده المیک، مقابل نیما عالیمان ما با چند سال بیشتر و رنک خیلی بالاتر بازی کرده، یک گیم هم گرفته و البته بازی را باخته و تمام شده. اما بازیکن بعد از باختش نه از ناله و نفرین کسی گفته و نه از کمبود امکانات شکایت کرده ( خب معلوم است کمبود امکانات ندارد و خیلی کمبودهای دیگر هم ) اما خلاصه باختش را به گردن گرفته و ...
2. بازیکن جنجالی تیم فوتبال استقلال چند سالی از بازیکن 16 ساله بزرگتر است، سابقه بازی های ملی و غیر ملی متعدد نسبتن قابل قبول دارد. در دو بازی متوالی اشتباه کرده، تیمش باخته. به جای آنکه سرش را بیاندازد پایین، ناله و نفرین دیگران را باعث حواشی و جنجال‌هایش می داند. تازه ماجرا به همه اینها هم ختم نمی شود، مصاحبه می‌کند و بزرگتر از جایگاهش حرف می زند (با هر نیتی)، زیر بار حرفهایش نمی‌رود، دروغ می گوید و تکذیب می‌کند، فیلمش منتشر می شود و دست آخر باز هم همه اینها را توطئه از سوی این و آن می‌داند.
3. فرق میان ما و آنها دقیقن در همین جزییات است. آنها اشتباه‌ها را نتیجه کار خودشان می دانند، همینطور که دستاوردها را هم. اما ما در پیروزی همه را لطف خدا و ائمه اطهار می دانیم و شکست هم یا نتیجه خواست خدا بوده و یا ناله و نفرین دیگران.
4. ما که خوب نمی شویم، اما توی این روز خبرنگاری از همه همکاران خواهش می کنم به محض شنیدن حرف هایی از قبیل پیروزی ما لطف خدا بود و دعای مادر و فلا و یا شکست هم نتیجه خواست خدا بود یا تقصیر فلانی، هر چه سریعتر میکروفون را روی مصاحبه شونده قطع کنند و تمام.

سحر طلوعی
  ۷  
آی اسپورت
2016-08-08 16:01:28
نظر دهید
۷ نظر
محمد
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
دمت گرم. همه یه جور مصاحبه میکنن،لطف خدا بود،تلاش بچه ها بود ،دعای پدر و مادر، همه اش دارن چرت میگن یه بار نمی گن اره خودم همچین کاری کردم
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۳
عالی بود
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۴
کنعانی = سوتی + حاشیه + مصدومیت + 900 میلیون هدر رفتن پول استقلال
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
عالی بود
Alireza
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۵۲
دمش گرم عالی بویژه قسمت 4
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۰
در اولین مسابقه که مربیگری میکردم،دعا کردم و از خدا خواستم برنده باشم،اما نبردیم
فهمیدم تیم مقابل هم خدا دارد پس از آن به بعد تلاش کردم
(الکس فرگوسن)
پدر برزو
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۳:۳۸
مصداق گر گدا معتبر شود است این کمپانی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر