فهرست
پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:بزن و بکوب از آبادان تا تبریز
پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:بزن و بکوب از آبادان تا تبریز

پنج فریم از پنج اتفاق خوب هفته:بزن و بکوب از آبادان تا تبریز

آی‌اسپورت-  هفته سوم لیگ برتر با نتایج جالبی به پایان رسید. از شکست استقلال در آزادی و پیروزهای پرگل سپاهان و تراکتور تا صدرنشینی پرسپولیس. با هم پنج اتفاقات خوب هفته را مرور می‌کنیم.
 

1-  پیروزی نفت آبادان در هر شرایطی می‌تواند یه خبر خوب برای فوتبال ایران باشد. روزهای خوب نفت اگر ادامه داشته باشد آبادانی‌ها با دلگرمی بیشتری لیگ را پیگیری می‌کنند و این خود شور و شوق بیشتری به فوتبال ما می‌دهد. لیگ برتر در این روزها به شدت به یک آبادان پرامید نیاز دارد.
 


2- تراکتور پرستاره پس از دو هفته متوسط بالاخره راه افتاد. شاگردان قلعه‌نویی دیروز هر بلایی که دلشان خواست بر سر پیکان آوردند. سرخ‌پوشان تبریز دیروز به قدری زیبا بازی کرد که دل هر فوتبالدوستی را بردند. با این شرایط اگر آنها بتواند در ادامه راه همینطور چشم نواز بازی کنند ورزشگاه یادگار امام پس از مدت‌ها پر از هوادارانی می‌شود که جذابیت لیگ را افزایش می‌دهند.
 


3 – هفته سوم بر خلاف دو هفته ابتدایی پرگل از آب در آمد. در حالی که هفته‌های اول و دوم به ترتیب 14 و 12 گل داشت این هفته با 21 گل افزایش قابل ملاحظه‌ای داشت که در این بین نقش سپاهان، نفت تهران و تراکتور در پرگل بودن لیگ بیش از دیگر تیم‌ها بود.
 


4-  با وجود اینکه استقلال خوزستان شکست سنگینی را در مقابل سپاهان متحمل شد اما رحیم زهیوی توانست سومین گل خودش را به ثمر برساند تا به تنهایی با سه گل در صدر جدول گلزنان قرار بگیرد. مهاجمی که فصل گذشته گل قهرمانی استقلال خوزستان را وارد دروازه ذوب‌آهن کرد، حالا برای آقای گلی در لیگ خیز برداشت.
 


5- مهدی ترابی این هفته دومین گل خود در لیگ شانزدهم و چهارمین گل خود در تاریخ لیگ برتر را به ثمر رساند تا به رکورد گل‌های زده‌اش در تیم ملی برسد. ترابی با وجود اینکه تعداد بازی‌های ملی‌اش خیلی کمتر از بازی‌های باشگاهی است اما عملکرد ضعیفش در لیگ باعث شد تعداد گل‌های ملی‌اش بیشتر از باشگاهی باشد. او حالا با عملکرد خوبی که در این سه هفته در امر گلزنی داشت کمی این آمار عجیب را بهبود بخشید.

کدخبر:9412
     
آی اسپورت
2016-08-08 16:44:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر