فهرست
اختصاصی/ آندو: زنگ خطر برای تیم ملی به صدا درآمده
اختصاصی/ آندو: زنگ خطر برای تیم ملی به صدا درآمده

اختصاصی/ آندو: زنگ خطر برای تیم ملی به صدا درآمده

آی اسپورت- آندرانیک تیموریان از شرایط ایجاد شده برای تیم ملی بسیار ناراحت است. کاپیتان تیم ملی از تعطیلی اردوهای تیم ملی و کنسل شدن بازیهای تدارکاتی نگران شده و این نگرانی اش وقتی بیشتر می شود که رقبای تا بن دندان مسلح تیم ملی در راه رسیدن به روسیه را می بیند.
تیموریان می گوید:«با اتفاقاتی که اخیرا رخ داد کار تیم ملی سخت شده است. ما اردوی تدارکاتی نداشتیم و همانطور که گفتید بازیهای تدارکاتی هم لغو شدند. حالا باید مقابل تیمهایی قرار بگیریم که شرایطی متفاوت با ما دارند. تیم ملی از نظر امکانات هم مشکل دارد و زنگ خطر برای تیم ملی به صدا درآمده است. شما هرگز نمی توانید امکانات کشوری مثل قطر را حتی با ایران مقایسه کنید. الان در هر گروه 6 تیم قرار دارند و کار تیم ملی برای صعود سخت است. اگر واقعا صعود به جام جهانی را می خواهیم همه باید دست به دست هم بدهیم و به فکر منفعت تیم ملی باشیم».
تیموریان معتقد است حضور در جام جهانی مهمترین اتفاقی است که باید برای فوتبال ایران بیفتد چون باعث می شود جوانان ایرانی دیده شوند:«امیدوارم به جام جهانی برویم چون تیم ملی فوتبالیست ‌های بااستعدادی دارد و این جوان ها می توانند در جام جهانی خودشان را نشان دهند و وارد مسیرهای خوب و بزرگی شوند. آنها لیاقت بازی در اروپا را دارند و می ‌توانند در جام جهانی خودشان را نشان دهند. واقعا حیف است که این نسل جدید و جوان تیم ملی که کیفیت بسیار بالایی هم دارند در جام جهانی بازی نکنند. به خاطر آینده فوتبال مان هم که شده باید به روسیه برویم و ستاره های مان را در ویترین جهانی قرار دهیم».
اما او رفتن به روسیه را کار راحتی نمی داند بخصوص با وضعیت پیش آمده:«خیال نکنید قرار است خیلی راحت به جام جهانی برویم چون همه تیمهای دنیا بهترین تدارک را می ‌بینند تا به جام جهانی بروند. تمام مملکت ها پشت تیم ملی کشورشان هستند و رفتن به جام جهانی اتفاقی بزرگ برای هر کشور است. ما اصلا کار راحتی برای رفتن به جام جهانی نداریم و باید در زمان باقیمانده همه چیز وقف تیم ملی شود».
     
آی اسپورت
2016-08-08 18:42:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر