فهرست
پشت پرده استعفای حسنی‌خو چه بود؟/وقتی آقای مدیر بازی نخورد
پشت پرده استعفای حسنی‌خو چه بود؟/وقتی آقای مدیر بازی نخورد

پشت پرده استعفای حسنی‌خو چه بود؟/وقتی آقای مدیر بازی نخورد

آی اسپورت- اتفاق بزرگی که در لابه لای اخبار حاشیه‌ای استقلال و نتیجه‌نگرفتن این تیم گم شده، استعفای حسنی‌خو است. شخصی که گفته می شد قرار است به عنوان مدیرعامل به استقلال بیاید اما ساعتی بعد از هیاهوی رسانه‌ای عنوانش تغییر کرد و به سرپرست استقلال تنزل یافت. اما پشت پرده این آمدن و رفتن 48ساعته مدیرعامل استقلال چه بود؟

حسنی‌خو در این مدت بارها نشان داده بود که مواضعی همسو با وزیر ورزش ندارد. به خصوص در مورد قضیه کی‌روش که اوج اختلاف نظر آنها مشخص شد. وزیر ورزش هر روز علیه کی‌روش و کادرفنی تیم ملی مصاحبه می‌کرد و حسنی‌خو علاوه بر مصاحبه‌های حمایتی‌اش از طرف دولت مامور شد تا کی‌روش را در ایران نگه دارد. چندین و چند بار دیگر این عدم همسویی در سیاست‌های کلان به نمایش گذاشته شد. گودرزی به دنبال این بود که حسنی‌خو را از وزارت ورزش دور کند اما پست ریاست حراست، پستی نیست که وزیر به تنهایی و بدون اجازه مراجع بالاتر بتواند دست به تغییر وتعویض آن بزند. به همین دلیل بهترین گزینه صندلی مدیریتی استقلال بود.

وزیر،حسنی‌خو را به عنوان مدیرعامل استقلال انتخاب کرد. اما بعد از 24ساعت به بهانه دوشغله بودن این حکم را به سرپرستی تغییر داد تا حسنی‌خو را وادار به استعفا از وزارت ورزش کند. اتفاقی که نیفتاد و حسنی‌خو راهی که گودرزی برایش درنظر گرفته بود را نرفت و با بازگشت به پست قدیمی‌اش و استعفا از استقلال نقشه‌های رئیس را به هم ریخت!
کدخبر:9403
  ۴  
آی اسپورت
2016-08-08 18:42:43
نظر دهید

۴ نظر
امیر تبریز اوغلی ضد نگ و کیسه
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
دولت تزویر و تحقیر یعنی همین
برزو
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۲۰:۱۵
این وسط هم استقلال شده بازیچه ی اقای گوزدری!!
-
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۲۱:۰۶
بدترین وزیر دولت
برزو
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۲۳
امیرتبریز اوغلی جان اقای قاضی پور یعنی چی!!؟؟ خخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر