فهرست
ترکیب استقلال بازهم تغییر می کند/ وریا، بیرون!
ترکیب استقلال بازهم تغییر می کند/ وریا، بیرون!

ترکیب استقلال بازهم تغییر می کند/ وریا، بیرون!

آی اسپورت- استقلال این هفته برابر پیکان قرار می گیرد و منصوریان برای این بازی هم قطعا دست به تغییر ترکیب تیمش می زند. او در چهارمین بازی فصل با چهارمین فهرست 11 نفره اش وارد زمین می شود. سیستم بازی استقلال برخلاف دو بازی اول، همانی است که برابر صنعت نفت دیده شد. کادر فنی آبی ها به این نتیجه رسیده که 2-4-4 لوزی شکل بهتر می تواند در حمله و دفاع به تیم کمک کرده و هارمونی بهینه تری را می سازد.
مهمترین تغییر احتمالی ترکیب استقلال، نیمکت نشین شدن وریا غفوری است. او در 3 بازی گذشته نتوانسته نمایش خوبی داشته باشد و به ندرت با خسرو حیدری حرکات ترکیبی انجام داده است. اشتباه او در دفع توپ که منجر به گل تساوی صنعت نفت شد را هم باید درنظر گرفت. برابر پیکان، احتمالا خسرو حیدری به عنوان مدافع راست بازی می کند.
با یک خط عقب رفتن حیدری، لوزی خط میانی استقلال دچار تغییر می شود. البته همچنان امید ابراهیمی در راس عقب به عنوان هافبک دفاعی و بختیار رحمانی در راس جلو به عنوان هافبک هجومی حضور دارند اما در دو سمت خط میانی هنوز تکلیف مشخص نشده است.
منصوریان یکی از بین بهنام برزای یا محسن کریمی را وارد ترکیب استقلال خواهد کرد. جابر انصاری هم قطعا در ترکیب اصلی قرار دارد ولی باید دید منصوریان همچنان از او به عنوان هافبک چپ استفاده می کند یا اینکه به سمت راست می بردش تا استقلال با حیدری، انصاری و ابراهیمی یک مثلث مخوف در این قسمت زمین تشکل بدهد بخصوص که عبور از آرمان قاسمی به عنوان مدافع چپ پیکان راحت تر از نفوذ از سمت راست این تیم و رویارویی با علی حمودی است.
زوج خط حمله هم کماکان کاوه رضایی و علی قربانی خواهند بود. رضایی در 3 بازی قبلی هم گل زده و هم پاس گل داده و قربانی هم در دقایق حضورش در زمین، نمایش خوبی داشته و موفق به زدن گل هم شده است.
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-08 19:17:15
نظر دهید
۱ نظر
pers
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۱۹:۳۸
خخخخخخ این همون وریاست که میگفتن بهترین دفاع راست لیگه باهاش میریم واسه قهرمانی اسیا؟؟؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر