فهرست
اعداد مهم هفته سوم/ ترابی به خودش رسید
اعداد مهم هفته سوم/ ترابی به خودش رسید

اعداد مهم هفته سوم/ ترابی به خودش رسید

آی اسپورت- هفته سوم لیگ شانزدهم با ثبت 21 گل به پایان رسید. این یعنی 9 گل زده بیشتر نسبت به هفته دوم و 7 گل بیشتر نسبت به هفته اول. برخلاف هفته دوم که تنها 2 تیم پیروز شدند، در هفته سوم فقط بازی صبا و ماشین سازی در قم بدون برنده تمام شد.
4: با گلزنی برابر سیاه جامگان، تعداد گلهای زده مهدی ترابی برای سایپا در تاریخ لیگ برتر به 4 رسید. این همان تعداد گلی است که ترابی جوان در 10 بازی ملی اش زده است.
187: بعد از 187 روز، استقلال خوزستان یک بار دیگر شکست خورد. آخرین بار آنها در هفته سوم دور برگشت لیگ قبل به فولاد باخته بودند.
600: با پیروزی برابر سیاه جامگان، مجموع امتیازات سایپا در تاریخ لیگ برتر به 600 رسید. آنها آخرین تیم از مجموعه همیشه حاضر در تاریخ لیگ برتر هستند که به این مرز می رسند.
246: دروازه صنعت نفت بعد از 246 دقیقه در لیگ شانزدهم باز شد. تا اینجای کار، حسن هوری رکورددار بسته نگه داشتن دروازه فصل است.
228: با گل به خودی فرناندو ده خسوس، رکورد گل نخوردن این دروازه بان برزیلی بعد از 228 دقیقه شکست. این اولین گلی بود که او با پیراهن گسترش فولاد در بازیهای دوستانه و رسمی می خورد.
0: تعداد گلهای زده گسترش فولاد. آنها تنها تیم بدون گل زده فصل هستند که با وجود داشتن پریرا، شجاعیان و خلعتبری خیلی عجیب است.
 
     
آی اسپورت
2016-08-08 19:32:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر