فهرست
نامه عقیلی برای هواداران سپاهان/ حلالم کنید
نامه عقیلی برای هواداران سپاهان/ حلالم کنید

نامه عقیلی برای هواداران سپاهان/ حلالم کنید

آی اسپورت- موضوع ماندن یا رفتن هادی عقیلی از سپاهان هنوز مبهم است. امروز قرار بود مدیربرنامه های این بازیکن با مدیرعامل سپاهان در این باشگاه جلسه ای را برگزار کنند اما اصغر باقریان در باشگاه نبود و با کنسل شدن این جلسه، هادی عقیلی نامه ای برای هواداران سپاهان نوشت که معنای تلویحی اش خداحافظی با این تیم است؛
هواداران عزیز سپاهان سلام؛ ضمن آرزوی موفقیت و بهروزی برای سپاهان عزیز به اطلاع شما عزیزان می رسانم پیرو نامه روز 6 مرداد به باشگاه سپاهان برای تعیین زمان جلسه با مسئولان باشگاه جهت عقد قرارداد سفید تا روز گذشته پاسخی دریافت نکرده بودم. روز گذشته وکیلم با مدیرعامل باشگاه تماس گرفت و گفت برای عقد قرارداد به اصفهان می رود. طرفین برای برگزاری نشستی در ساعت 10 صبح امروز هماهنگی های لازم را انجام دادند و مدیربرنامه هایم در وقت مقرر راهی باشگاه سپاهان شد. متاسفانه در آن زمان و ساعاتی پس از آن مدیرعامل باشگاه در محل حضور نداشت و جز این تلفن همراه او هم خاموش بود. در آن زمان تنها آقای طاهری، عضو محترم هیئت مدیره باشگاه در محل حضور داشت که البته ایشان مسئولیتی برای عقد قرارداد ندارد.
هواداران عزیز سپاهان؛ از علاقه و توجه من پس از 10 سال به این باشگاه مردمی و پرافتخار باخبرید اما می خواهم موضوعی را با شما در میان بگذارم. خوشحالم امروز به جلسه نرفتم چون با این شرایط حضورم توهینی به یک عضو کوچک از باشگاه سپاهان محسوب می شد. سرمربی تیم در هفته های گذشته بارها گفته که هادی عقیلی به باشگاه مراجعه نکرده و امروز که قرار بود نشستی برگزار شود تا قرارداد صفر بنویسیم چنین رفتاری صورت گرفت. فکر نمی کنم امضای قرارداد سفید پروسه ای این چنین طولانی از لحاظ زمانی نیاز داشته باشد و چنین اتفاقاتی فقط یک بحث را تبیین می کند و آن اینکه آنها که باید موضوع را درک می کنند که چرا چنین شد.
هواداران عزیز سپاهان؛ من به عنوان عضو کوچک سپاهان همواره آرزوی آرامش تیم را دارم اما فکر می کنم شخصا من هم به آرامش نیاز دارم و درحالیکه جلسه امروز پس از مدتها کش و قوس و این همه توهین و بدقولی چنین سرنوشتی پیدا کرده لاجرم به این نتیجه می رسم که بازگشت من به سپاهان عزیز از جانب باشگاه منتفی است و درواقع منتفی کرده اند. برای این باشگاه پرافتخار در آوردگاهای پیش رو آرزوی توفیق دارم و از هواداران می خواهم حلالم کنند.
  ۲  
آی اسپورت
2016-08-08 20:00:27
نظر دهید

۲ نظر
فرشید
دوشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
عشق و کاپیتان تیم مایی هادی عزیز امیدوارم هرجه زودتر توی همین فصل با پیرهن مقدس سپاهان ببینمت
افشین
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۵۷
تنها دلیل تنفرم از ویسی فقط بخاطر توه کاپیتان با غیرت سپاهان.
تو نه جنجال درست کردی مثل نوید کیا نه حاشیه
اخه مشکل این اقای به اصطلاح مدیر عامل چیه با تو
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر