فهرست
اعتراف تلخ منصوریان: خرید کنعانی اشتباه بود
اعتراف تلخ منصوریان: خرید کنعانی اشتباه بود

اعتراف تلخ منصوریان: خرید کنعانی اشتباه بود

آی اسپورت - ؛ خط دفاع استقلال در 3 بازی ابتدایی لیگ خیلی شکننده ظاهر شده است. حضور کنعانی جوان که تازه مصدوم هم شده است در کنار مگویان و رابسون که هنوز خیلی هماهنگ نشده اند، حاصلش دریافت 5 گل برای استقلال بوده است. روزنامه گل چاپ سه شنبه تیتر جالبی درباره خرید های منصوریان زده است. اینکه مربی استقلالی ها در جمعی دوستانه اعتراف کرده « خرید کنعانی و نیاوردن پژمان منتظری اشتباه بوده است. »


منبع: خبرآنلاین
  ۶  
آی اسپورت
2016-08-09 07:04:34
نظر دهید
۶ نظر
استقلال اسیایی
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۴۰
خداروشکر زود فهمید این یارو لنگی بود باید بندازیمش بیرون-به درد تیم ما نمیخوره -اصلا در حد ما نیست
برزو
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۰
من خودم اصلا قبل از اینکه بیاد استقلال اسم این کنعانی رو هم نشنیده بودم!! حیف پژمان منتظری که با این گوسفند مقایسه بشه.
امید
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۰۷
احتمالاً در ادامه منصوریان به اشتباه خود برای خرج دو میلیاردی برای کاوه، یکی میلیاردی به فرشید باقری و . . . اعتراف خواهد کرد. افشارزاده قربانی خرج های بی حساب و کتاب منصوریان شد. وقتی از لیست برانکو و برای ضربه زدن به پرسپولیس، بازیکن بدزدی اون بازیکن هیچی نمیشه. این تازه اولشه صبر کنید تا عاقبت کاوه و فرشید باقری هم ببینید.
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۸:۴۹
تو ایران چی سر جاشه و کی کارش رو درست انچام میده که از قشر بیسواد و لمپن فوتبالیست توقع بره کارش رو درست انجام بده؟!وقتی بازیکنی که تو همین بازار کاذب و پر از دلال فوتبال با قیمتهای غیر واقعی نهایت ارزشش 400 میلیون تومنه یه باشگاه و مربی میاد صرفا برای کل انداختن با باشگاه رقیب و خودنمایی جلو هواداران بیشتر از یک میلیارد بهش پیشنهاد میده بایدم وقتی گرد و خاکهای نقل و انتقالات فروکش کرد به چه کنم چه کنم بیفته و فریاد غلط کردم سر بده!!این وسط فقط بازیکن بی غیرت دوزاری توهم برش میداره که من میلیاردی حتما وواسه خودم عددی شدم و این میشه که بعد از دوتاسوتی تو دوتا بازی که باعث شکست تیمش میشه تو بازی سوم مصاحبه مبکنه که ما به بی تجربگی کادر فنی باختیم بعدش هم با پررویی حتی ویدیوی مصاحبه خودش رو که تو همه اینترنته پخش شده تکذیب میکنه!!
ایمون زاید10103
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۹:۲۳
در افتادن با پرسپولیس اشتباه بود کچل خان

گه زیادی نخور
علی کچـــل
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۹
مثل هر حیوان خانگی دیگری آفتاب پرست هم نیاز به مراقبت های خاصی داره که از عهده کچل ها خارج است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر