فهرست
خاطره آگوئرو از بازی ایران و آرژانتین
خاطره آگوئرو از بازی ایران و آرژانتین

خاطره آگوئرو از بازی ایران و آرژانتین

آی اسپورت - بازی آرسنال- منچستر سیتی در شهر گوتنبرگ سوئد  را، یک فرد ایرانی به نام امیرسلطانی برگزار کرد که همین هفته گذشته بازی گالاتاسرای و منچستر یونایتد را هم در سوئد برگزار کرده بود. او فروردین امسال هم استقلال را به سوئد برد. به کمک او توانستیم گفت و گوی کوتاهی به سرجیو آگوئرو داشته باشیم، بازیکنی که در جام جهانی 2014 مقابل ایران بازی کرد و به خاطر آنکه نتوانست کار خاصی در زمین انجام دهند تعویض شد. 
سرجیو آگوئرو وقتی با این سوال روبرو شد که بعد از گذشت نزدیک به دو سال چه خاطره ای از بازی با ایران در جام جهانی دارید و این دیدار چقدر برای شما سخت بود، پاسخ داد: «یکی از بازی هایی بود که بردش را فراموش نمی کنم، به خاطر سختی مسابقه.» او همچنین گفت: «از ایران تصویر یک تیم پرتلاش در ذهن ما باقی مانده. آن مسابقه نشان داد چیزهایی که درباره قدرت فوتبال ایران می گفتند، اشتباه بود.» آگوئرو درباره کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی هم جمله ای کوتاه گفت: «او مربی خوب و با دانشی است.»


منبع: خبرآنلاین
  ۱  
آی اسپورت
2016-08-09 07:47:49
نظر دهید

۱ نظر
برزو
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۰۷:۵۸
اگه بعد از اون مسابقه دوباره مسابقه میدادن ارژانتین بالای 5تا گل به ایران میزد. منتها تو اون بازی چون هیچ شناختی از ایران نداشت کار گره خورده بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر