فهرست
عصبانیت ترکاشوند؛ عوامل برنامه 90 بیکار هستند
عصبانیت ترکاشوند؛ عوامل برنامه 90 بیکار هستند

عصبانیت ترکاشوند؛ عوامل برنامه 90 بیکار هستند

آی اسپورت – محمدعلی ترکاشوند معاون اقتصادی و مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس نامی بود که در برنامه 90 شب گذشته بارها مطرح شد. نقش او در ماجرای پیوستن بازیکنان اوکراینی به پرسپولیس هم آنطور در پرونده برنامه 90 مشخص شد زیاد بوده است. او که حاضر نشد شب گذشته در برنامه 90 به این مسائل پاسخ بدهد امروز با تسنیم گفتگو کرده و به شدت به عادل فردوسی‌پور و برنامه‌اش تاخته است:

*من مانده‌ام عوامل این برنامه تا چه حد بیکار هستند که همچنان به این موضوع می‌پردازند! در این خصوص همه آدم‌ها صحبت کردند و مشخص شد در پرسپولیس نکته پنهانی نداریم. مدیربرنامه‌های دو بازیکن اوکراینی، محمود خوردبین، برانکو و .... در مورد این مسئله حرف زدند و بحث پنهان نماند. دیگر مشخص است برنامه 90 دنبال مسائل دیگری است. نودی‌ها می‌خواهند پرسپولیس را به حاشیه ببرند. چیز دیگری هم نمی‌خواهند.
 
*یک عکس نشان داده‌اند و می‌گویند فردی که در این عکس حاضر است، برادر آقای گلستانه (فردی که به باشگاه کمک کرد تا به اردوی اوکراین برود) بوده است. می‌دانید فردی که در آن عکس پیراهن مشکی به تن داشت، چه کسی بود؟ ایشان آقای چراغی کارمند باشگاه پرسپولیس و کارمند خودم است. برادر آقای گلستانه کجا بود؟! آقایان اطلاعات اشتباه داشتند و با اطلاعات اشتباه می‌خواهند پرسپولیس را به حاشیه ببرند. می‌خواهید شماره آقای چراغی را به شما بدهم و با ایشان صحبت کنید که خیال‌تان راحت شود؟ این بحث‌ها تمام شده است.
 
*با آقای گودرزی سابقاً در ساپکو و ایران‌خودرو همکار بودیم، اما از زمانی که ایشان به سمت وزیر ورزش و جوانان منصوب شده است تا امروز، تنها یک بار آقای گودرزی را دیده‌ام. از سوی دیگر مگر بد است که بنده با آقای گودرزی در گذشته همکار بوده‌ام؟ فقط در حاشیه دیدار استقلال - پرسپولیس یا شاید دیدار پرسپولیس - راه‌آهن که آقای وزیر به ورزشگاه آزادی آمد، او را دیدم.
 
*باز هم می‌گویم اگر نظر من را می‌خواهید، برنامه 90 فقط در پی آن است که پرسپولیس را به حاشیه بکشاند و هیچ قصد دیگری ندارد. اصلاً جذب دو بازیکن اوکراینی چه ربطی به همکاری ما با وزیر در گذشته دارد؟ چرا فقط این دو بازیکن هدف برنامه 90 شده‌اند؟ همین حالا مهدی طارمی به این خاطر که در تمرینات بدنسازی حضور نداشته، در هر بازی فقط 20 تا 30 دقیقه بازی می‌کند. طارمی بازیکن بدی است که نیمکت‌نشین شده؟ باید برایش حاشیه بسازند؟ من فقط می‌خواهم بدانم اگر این دو بازیکن بعد از تعطیلات در ترکیب قرار گرفتند، آن روز هم عادل فردوسی‌پور از مردم عذرخواهی می‌کند؟

کد خبر:9402
  ۱۴  
آی اسپورت
2016-08-09 10:45:19
نظر دهید

۱۴ نظر
امیر
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۰۰
من خودم پرسپولیسی هستم... ولی حرف حق رو باید زد... این آدمهایی که بالا سر پرسپولیس و استقلال بودن هر جا بودن رو به گند کشیدن رانده شده هستن ... میارنشون بالا سر تیمهای فوتبال
علی کچـــل
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۴
تو ایران این مامور خریدهای اداره جات سلاطین بازار هستند ...
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۱۶
نه عذرخواهی نمیکنه چون فردوسی پور بچه پرروئه. به خاطر خوش خدمتی به کیروش- که مشکوک ترین مربی به دلالی تو ایرانه- میخواد برانکو رو زمین بزنه. همونجور که زمانی به خاطر زد و بند با دایی، رقیبش قطبی رو به زمین گرم زد با مانور دادن رو دی کارمو. امیدوارم تماشاگران پرسپولیس هوشیار باشن و دوباره فریب این آدم رو نخورن. این آقا اگه راست میگه پروسه فیکس شدن علیرضا حقیقی تو تیم ملی رو دنبال بکنه اما چنین کاری نمیکنه چون پای برادر خودش گیره.
ضد امیر سوراختور اوغلی
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۲۵
واقعاً راست میگه. بیکار و علاف. آخه اصرار روی یک موضوع عادی که بارها برانکو و باشگاه توضیح دادند و گزارش خود نود هم نشون داد چیز غیرعادی وجود نداره فقط با هدف حاشیه سازی برای پرسپولیس و جو دادن به برنامشون هست. فردوسی پور حیا کن پرسپولیسو رها کن
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۰
چرا فردوسی پور پارسال به چگونگی جذب پروپیچ و ریوالدو و عادل شیحی نپرداخت؟؟؟؟؟ این خارجی ها چه گلی بر سر کیسه زدن؟؟؟؟؟؟
فرشاد4واقعی
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۳۴
اقای ترکاشوندزدی توخال چه شماباشی چه سرداررویانیان چه سعیدشیرینی چه حسن انصاری فرفردوسی پورفقط میخوادتیموببره توحاشیه چرانیومدکی روش روبه چالش بکشه سراینکه دانیال داوری واستیون بیت اشوربه چه دلیلی اومدن توتیم ملی؟4444
میگن توبندر کارمیکردن
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۱:۴۲
رفتن دوتا گارگر اوکراینی اوردن دارن بالا وپایین میببرن
برزو
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۱۲
لنگی بی خاصیت اسطوره ی تبانی و مافیا و زدوبند و دوپینگ و دلالی
حرف حساب
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۲۹
پس چرا دیشب خفه شده بودی؟؟ اگه راست میگی میومدی و فردوسی پور رو ضایع میکردی! تو هم مثل شیرینی یه آدم دروغگو و فاسدی که بعدها گندکاری هات و ضرری که به پرسپولیس زدی معلوم میشه!!
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۵۸
اصلا شما خیلی پاکید به خدا.
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۴۶
البته از برنامه معتبر نود انتظار چنین اشتباه فأخشى نمى رفت که کارمند عادى باشگاه را برادر اقاى گلستانه معرفى نماید ( از قماش سوتى عجیب و بى مسئولیتى شدیداً غیر حرفه اى رخداده در موضوع احسان علیخانى ) اگر چنین اشتباه فأخشى صورت گرفته باشه حتماً عادل فردوسى پور و برنامه نود میباید ضمن پوزش مطلب را اصلاح و جبران نمایند. ضمن اینکه اقاى ترکاشوند در این مباحث از اهمیت و فوریت جذب رضاییان غفلت نشود
لنگی همینه
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۸
لنگی ها همیشه این جور بودن
Danial
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۸:۲۱
جناب ترکاشوند شما اگه ریگی به کفشت نبود دیشب میومدی رو خط توضیح میدادی چرا برآشفته شدی اینقدر؟؟؟؟ این بحث باید حالا حالا‌ها ادامه داشته باشه و فردوسی‌ پور هم کوتاه نیاد سر این موضوع. هم باید به خرید‌های بنجل استقلال پرداخته بشه هم به این کسانی‌ که به عنوان بازیکن واسه پرسپولیس خریداری شدند. من فکر نمیکنم تو کلّ ایران هیچ باشگاه دیگه‌ای به اندازه استقلال و پرسپولیس بازیکن بی‌ مصرف خارجی‌ خریده باشه. جالب اینکه این دو باشگاه زیر نظر وزارت ورزش هستند و بدون شک این فساد ریشه در وزارت ورزش داره که نمیتونه حتی دو باشگاه فوتبال رو کنترل کنه یا شاید هم نمیخواد این کار رو کنه. مثلث گودرزی طاهری ترکاشوند هم خیلی‌ سوال برانگیز بود اونهم در ارگانی‌ که وزیرش ادعای مبارزه با فساد داره.
پدر برزو
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۴۳
برزو جان پسرم به تیم پانزدهعم خودت بپرداز ما هم به مسائل درون رخت خوابی با ....... :)
ترکاشوند و طاهری کابوس کیسه کش ها شدند :* دوستشون داریم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر