فهرست
شوک بزرگ به منصوریان؛ فقط تا دربی فرصت داری
شوک بزرگ به منصوریان؛ فقط تا دربی فرصت داری

شوک بزرگ به منصوریان؛ فقط تا دربی فرصت داری

آی اسپورت - علیرضا منصوریان در همان روزهای ابتدایی که سرمربی تیم فوتبال استقلال شد این صحبت‌ها را مطرح کرد: «می‌خواهیم سبک بازی استقلال را عوض کنیم، به طوری که وقتی هوادار از منزل به سمت ورزشگاه حرکت می‌کند، با انگیزه خاصی بیاید. اگر اوج بگیریم، به هیچ تیمی امان نمی‌دهیم». اینها بخشی از اظهارات و وعده‌های منصوریان به هواداران استقلال و علاقه‌مندان به فوتبال بود اما استقلالِ او در سه هفته اول تنها یک امتیاز گرفته و دو شکست را پذیرا شده است. اکنون خبر مهمی از باشگاه استقلال به بیرون درز پیدا کرده که جایگاه علیرضا منصوریان را به خطر انداخته است.
 
شنیده می‌شود اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال تصمیم گرفته‌اند با توجه به نتایج ضعیف استقلال و انتقادات زیادی که هواداران متوجه تیم کرده‌اند، تنها تا دربی هفته ششم به منصوریان فرصت بدهند و در صورتی که نتایج مطلوب کسب نشود، او از سرمربیگری استقلال کنار گذاشته می‌شود. اتفاقی که شاید شوک بزرگ به منصوریان و هوادارانش باشد. یکی از مسئولان استقلال که دوست نداشت نامش فاش شود گفت: «شرایط استقلال بحرانی است و اگر فکری برای این تیم تا قبل دربی نشود، شرایط بدتر خواهد شد.»
 
جالب است که شنیده می‌شود یکی از اعضای هیئت مدیره اعلام کرده بازی با پیکان در هفته چهارم باید آخرین فرصت منصوریان باشد و اگر استقلال نتیجه نگرفت، بهتر است فرد دیگری جایگزین منصوریان شود تا در تعطیلات لیگ بتواند استقلال را از این برهه خارج کند. این مسئله البته با موافقت سایر اعضای هیئت مدیره قرار نگرفت. اکنون باید منتظر ماند و دید رضا افتخاری، سرپرست جدید باشگاه استقلال تا چه حد می‌تواند همراه با هیئت مدیره از منصوریان حمایت کنند. احتمالاً این صحبت‌ها از سوی اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال تکذیب می‌شود تا سرمربی این تیم تحت فشار قرار نگیرد اما تصمیمی که هیئت مدیره گرفته، قطعی است و اگر استقلال در دربی هم نتیجه نگیرد، فرصت برای منصوریان به پایان می‌رسد.

منبع: میزان
  ۱۰  
آی اسپورت
2016-08-09 12:13:19
نظر دهید

۱۰ نظر
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰
اره تا دربی بهش وقت بدین.بعد دربی خودش میره
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۲:۵۴
"با توجه به نتایج ضعیف استقلال و انتقادات زیادی که هواداران متوجه تیم کرده‌اند" مثل سگ داری دروغ میگی لنگی....کور بودی ندیدی چه تو استادیوم چه فضای مجازی اکثرا از منصوریان حمایت کردن؟؟؟ رای 48% تو برنامه نود هم یعنی تقریبا 100% استقلالیا...چون اون 50% مخالف اکثرا لنگی بودن
farhad
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۳۲
چرند ننویس آی اسپرت چقدر مذخرف زد استقلال میزنی. ببند این سایت چرتت و
سامان پرسپولیسی
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۳:۴۲
شک نکنید که منصوریان فصل رو با استقلال تموم نمیکنه. فرض محال دربی رو هم ببره نهایت دو هفته بعدش هم نگهش میدارن همون کاری که دوسال قبل با درخشان کردن
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۳۷
بهتر بود منصوریان پس از قبول سرمربیگرى پخته تر رفتار میکرد و انبوه مصاحبه هاى متوالى و کرى خوانى براى رقیب و به جاى عمل شعار بسیار دادن به نظر ناپخته بود هرچند اساساً سه مسابقه حتى سه چهار ماه هم براى قضاوت در مورد عملکرد سرمربى جدید یک تیم در فوتبال بسیار عجولانه و غیر منطقى است و در صورت صحت خبر ، نمایانگر خامى بسیار عضو هیّئت مدیره اى که اولتیماتم داده
علی
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۴:۵۲
چی میشد این هیات مدیره ها دست از سر مربی برمیداشتند تا کارشو انجام بده! یعنی واقعا توقع دارند منصوریان تو چهار هفته تیم پارسال رو عوض کنه؟
حمایت تا قیامت
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۵:۵۷
حمایت تا قیامت از علی منصور
علی
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۶:۰۶
آقا ی نویسنده من میدانم که سوزش شما از کجا هست بازی شما با نفت
-
سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۵، ۱۷:۲۰
جناب نویسنده یا مستند این حرفتو بگو یا برو همونجا که بودی تا اونجایی که یادمه فقط طرفدارای لنگ مثل تو بودن که می گفتن علیمنصور تا هفته ششم بمونه ببین ای اسپورت توی حاشیه سازی واسه علی منصور گندشو دراوردی یعنی اینقدر از استقلال می ترسی؟؟بدبختا استقلال که الان ضعیفه دوبازیشو باخته تیم شما هم که صدر جدوله پس دیگه چته؟؟انقدر نترس باباجون ..
پدر برزو
چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵، ۰۴:۵۶
تا دربی باشه ما حال کنیم و پسرم ضجه بزنه :)
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر